90-dňovka od 01. 03. 2010

Príspevok v téme: 90-dňovka od 01. 03. 2010
kvietok3

ahojte kočky, chcela by som začať 90dňovku..hľadám parťáčky...viem, že tu je takýchto tém založených viac, ale čítala som si príspevky, a to sú všetko ženy, čo chcú schudnúť maximálne 8 kg...ja hľadám niekoho, komu treba schudnúť aj okolo 20 kg..:) dúfam, že sa niekto prídá..

wranglica

caute baby ja sa teda pridam k Vam ak mozem =) som to nedodrziavala poriadne tak zacinam od dnes znova =) vaha 70 kg vyska 172 a chcem na 65/64 =) ja viem som skromnaa, dufam, ze sa mi to konecne podari do leta nech mi netrci ziadna falda na bruchu =(

tak si teda pisem do diara dnes ze prvy den =)

anavi2

oprava brusaky :)
a podstatne su cm...ale ked budem mat vahu 55 tak prestavam chudnut a uz len posilovat budem viac a normalne sa stravovat...ale nie prezierat :P

anavi2

ahojte...takze dnes sme, ste zacali? Ja som bola este s frajerom vcera na velkom ochutnavacom obede a dnes som zacala
...teda asi to vidim na ovocny den tak viac menej pretoze potrebujem ocistu po vcerajsku a vecer si dam asi jogurt no a zajtra uz si spravim zemiaky s kyslou kapustou mnamky...nevazim sa lebo nemam vahu ale mam plus minus 60kg...a vyska 168...ja sa budem podla oblecenia riadit aj tak su podstatne cm...a mojim cielom je 55kg. viem ze to nie je vela ale pred rokom som mala 68 a dala som na 58 a teraz viem ze s touto dietou pojdu aj posledne kilecka dole...tak sa tesim a drzte sa...uz som rano aj vrusaky dala :! a pomaly sa aj behat bude dat...dajte o sebe vediet..papa

monicka3030

tak dievčata ja som sa rano odvážila a odmerala dostala som riadny šok no ale už sa tešim o mesiac ked sa budem znova važiť a merať kolko toho ubudne

kvietok3

no aj ja som rada, ze sa to tu zbiera..uz sa aj ja moc tesim na pondelok :D..dufam, ze nam to pojde super bez ziadnych prehreskov :D..