ako nanho?

Príspevok v téme: ako nanho?
livia36525

ahojte...polroka som snivala o jednom chlapcovi.uz som bola v stadiu, ze mu napisem sms alebo sa mu ozvem. ale akosi mi to moje druhe ja nedovolilo. nahodou som sa ale minule dozvedela, ze mu pise dalsia baba. on ju vsak odmieta s tym, ze nema rad, ked sa dievcata takto spravaju a pozyvaju ho do kina,....... . na jednej strane som aj rada, ze som sa to dozvedela, ale na druhej strane ho velmi chcem a som z toho nestastna. ak mal niekto taketo skusenosti, prosim ozvite sa....diky

malacka:)

dufala som, ze si starsia ako 17, odlahlo mi..no ale kedze ste sa este spolu ani nerozpravali, nevies aky je a teda ako ist nanho..urcite by to chcelo najprv osobny kontakt a aspon par prehodenych slov, aby si si utvorila aspon nejaky obraz o nom.. nemas co stratit, akurat na tom mozes ziskat - mozno zistis, ze ti nestoji mrhat casom na chlapa, ktory o to nestoji...nevnucuj sa, mas predsa svoju hrdost.. mozno by si mohla najprv skusit nejake dlhsie pohlady, ak bude prechadzat akoby si tam ani nebola, tak by som nemrhala nanho casom.. :(

Lily.

Vyskytuj sa sa "nahodou" tam na tych miestach, kde je aj on. Ked uz nic ine, aspon ho uvidis a to je tiez lepsie, nez nic. Neviem ci ho poznas zo skoly, diskoteky ci z kadial...ja na tvojom mieste by som zistovala, kde byva atd (samozrejme, ze tajne, aby o tom on nevedel), no na viac by som si netrufla, ak by prvy krok nepsravil on.

livia36525R

mam 19,on 25...teda nie som trinastrocne dievcatko...nechcem byt zla, ale ta baba to tymto stylom napisat teda urcite mohla...v pohode si povedz svoj nazor...prijmem vsetko.

malacka:)

hm no prepac, ale ,,raz sa na teba pozrel"? to pre neho nemusi nic znamenat, aj ked pre teba to znamena tak vela.. tak v tomto pripade, ta baba mu pisala asi traposinky typu ,,si pekny, pacis sa mi, nepojdeme spolu niekedy von..?? blabla", to su take blbe reci..teda, kolko mas rokov? a kolko ma on? asi by to chcelo nie, cim ho zaujmes, nieco originalne, jasne a zaroven vtipne..

livia36525

ahoj malacka...no skor je to ten druhy pripad.mozno to vyznie trapne a detinsky , ale raz sa na mna pozrel. a stastna som bola hadam pat dni. teda kamarati nie sme. je odo mna starsi o par rokov.to ale pre mna ziadna prekazka nie je. tu babu odmietol.

malacka:)

a ste kamarati? myslim, mas pocit, ze by z toho mohlo nieco byt? prejavuje aj on o teba zaujem alebo (poviem to asi hnusne) ani poriadne nevie, ze existujes, ze si ta nevsima? to je dost dolezite... podla tvojej odpovede ti dam radu, ako by som to urobila ja...