Co na prve rande

sadruss

ani mne sa ruze nepacia, teda nie ze by sa mi nepacili,ale su take tuctove, klasika, neoriginalne. Viac ma potesi, ked si muz zapamataka aky druh kvetov mam rada a tymi ma prekvapi. A ovela viac sa mi pacia tie ruzicky co kvitnu pekne v prirode a nie umelo vypestovane s metrovou rovnou stonkou.

zuzuzuz

aj podla mna urcite kvety,,ale podla mna nie ruze...vobec sa mi nepacia a je to otrepane.bez napadu..
a je tolko inych peknych kvetov...napr frezie,,krasne vonaju,,a maju ich v kazdom kvetinarstve,,sa opytaj sa ak nepoznas

Timo333

Piseme si asi sest tyzdnov. Ja mam 25 a ona 27. Chcem ju pozvat na veceru a potom mensiu prechadzku. Myslim si,ze niaku drobnost by si zasluzila.

sadruss

musis to upresnit, ako dlho si pisete, pisete si len kamaratsky,a lebo ste uz dalej. Lebo ak si pisete pol mesiaca, tak nic nenos. Ale ak pol roka kazdy den, tak nejaku drobnost co by ju potesila. Par tulipanov alebo narcisov, alebo ak ma rada poeziu, tak nejaku malu knizku s basnami, nic velke. A este to zavisi aj od tvojho veku.

swistica

nic netreba nosit, staci ze ju pozves napr. na veceru, alebo zaplatis vstupenku alebo tak, podla toho vo mate v plane.