Chalani co Vy na to?

Príspevok v téme: Chalani co Vy na to?
tucnaskareda

Mam jednu otazku.
Chalani chodili by ste s dievcatom,ktore ma 25 rokov,168cm,70kg,miery 100 - 70 - 100?Dlhe spinavo blond vlasy,svetlucko hnede oci,plne pery.Oblieka sa zensky.
Myslite si,ze je take dievca tucne a hnusilo by sa Vam lahnut si k nej a vidiet ju nahu?
A dievcata,ak by ste tak vyzerali vadilo by Vam to?

tucnaskareda

jajka001_ . v 9 mesiaci si mala take miery ako ja?No tak to uz som asi hroch :-(
Baby,ktore mate problem ked mat 55kg a 168cm myslite si,ze Vas pohlad je realny?
Mne uz dokonca jeden znamy povedal,ze som obezna svinka.Ze do takych rozmerov sa chovaju prasata.

maria15

chlapi behajú za všelijakými typmi..a väčšinu zaujíma len to jedno.veľa žien by pre nich urobilo všetko a oni pre nás nič :)majú na háku svoju postavu,to len vy ženy ste večne z niečoho zakomplexované.skôr by som dala na svoj vlastný dobrý pocit a páčiť sa predovšetkým sebe.veď kto má byť s tebou spokojný ak nie ty sama?ja sa takto cítim dobre a postavu by som nemenila..a za silnejšiu v žiadnom prípade :)

Kendi

Ja mám 168cm a 68kg. To by ti podľa mňa malo stačiť. Mám fotky aj v spodno prádle a keď som ich ukazala hneď za mnou behali.... Ak chceš schudnuť tak ti radím: -odkaz odstránený- Veľa šťastia :D

maria15

ja mám 168cm a najviac som mala 56kg a vtedy som sa cítila neskutočne tučná :) a vôbec mi to nešlo,pridávalo mi to vek..aj to je ďalší zápor,že človek potom vyzerá staršie.teraz vážim 53kg,ale najradšej by som mala 50kg.

jajka001_

mne by to vadilo tak vyzerat, tak som vyzerala v 9mesiaci tehu. ale ak to teba netrapi, chalanov neries, suhlas so sway :)

beskyd

si robis srandu, to su idealne miery podla mna, len doba je zla a zenska krasa ustupuje do uzadia v prospech vychrtlin s chlapcenskymi postavami. smola je len ta, ze ideal krasy urcuje doba kde modni navrhari chcu mat zo zien vesiaky na svoje handry. a druhy problem je ten, ze to ovplyvnuje masovy vkus, takze kedze sa chce zena pacit co najvacsiemu poctu chlapov, nemala by vyzerat prilis zensky zrejme. ak mas ale vlastnu hrdost a nadhlad tak nebudes mat problem sama so sebou a ostatne pride aj same. mne by skor vadilo keby tie spinavo blond vlasy boli umele, farbene namiesto prirodzenych, ale miery su ok:)