Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom

Príspevok v téme: Ako nebyt dobrym chlapcom, ale zlym chlapom
dobrý

Ako nebyť dobrým chlapcom? Áno, dobre čítate.To presne sa pýtam.Ako v sebe zahnať pocity a spravanie vo vzťahoch tipu :,, Netráp sa mi zlato, ja viem,že si to tak nechcela" alebo :,, Nehnevám sa na teba zato, veď to nič" alebo :,, Ľubim ťa takú aká si, inú ťa nechcem" Týmto príspevkom sa chcem trochu odraziť od jedného článku tu na diva.sk , kde som sa dočítal, že "dobré typy chlapcov" odpudzujú ženy. Vo vzťahoch sa mi zatial moc nedarí, predchádzajúce nevyšli, a teraz je v troskách další a to len kvôli tomu,lebo ja som ten dobrý,oddaný,bezchybný,vrucne milujuci a starostlivý a podľa slov priateľky oná ta zlá ,ktorá mi ubližuje ,aj keď ja si to nemyslím. Tak len nejake postrehy poprosím, ako nemám byť dobrý,lebo zdá sa , že budem mať v budúcnosti s týmto len problémy a každá ma bude odkopovať so slovami:,, Si pre mňa príliš dobrý, nezaslužim si ťa." Alebo postrehy ako sa nahnevať,lebo na milovanú osobu to naozaj neviem. Ďakujem :)))
proste v skratke,ako byt chlap k nej.

jajka001_

nejde o to ze si na nu prilis dobry, ale ze sa k sebe nehodite. ty ju lubis ona k tebe prechovava skor priatelske city. podviedla ta, takze asi pre nu nebudes ten jediny a osudovy. mozno ti chybaju "kvality" ktore nachadza u zlych chlapcov. si na nu namotany takze ju k vode nepustis. chce to cas, kym dospejes a pochopis ze si zasluzis zenu ktora dokaze ocenit tvoje kvality. preto ti vravi, ze si ako decko :) naivne v ňu veríš

S1M

Ale zase nemôžeš nechať so sebou robiť hocičo, veď maj aj svoju hrdosť. Nevera? Veď to už potom nevie asi čo od radosti. Človek si začne vážiť toho druhého asi až keď o neho príde...

dobry

Nj,mate pravdu Maria a Mito 125.Ja to nerobim pre vlastny dobry pocit,ale naozaj mi zalezi na jej stasty,proste,neznesiem pocit,ze sa trapi,chcem ju podrzat,a uz ovela viac neznesiem ked ju ja trapim,chcem aby bola stastna,vysmiata.Na jednej strane mi sama hovori,ze som pre nu dobry,ze este nikto take veci pre nu nerobil,ze este nikdy nemala chalana ,pre ktoreho tolko znamenala,ale na druhej strane mi povie,ze sa spravam,ako decko,ze som romantik,ze som prilis slusny,a to su veci ja absolutne neviem pochopit,hlavne to decko a prilis slusny.Ale najhorsie je asi to ,ze ona by ma chcela mozno trochu ineho.Ked ma lubi,tak je to chvilkove,ze v tom momente to takciti ,ale pride problem a padne to v nej. Ja ju lubim vzdy,ci je dobre,ci je zle,za kazdej situacie stojim pri nej,este aj ked ma podviedla a lubim ju taku aka je,a naozaj inu by som ju nebral.

Mito125

Zdravím vás... Keď som si prečítal začiatok diskusije začalo mi to pripadať ako keby čítam o sebe,presne aj ja mám s tymto problem chovám sa k dievčencom ako keby boli niečo viac a aj ja si myslím ako autor že to ženy odpudzuje.Nikdy som nechápal také vzťahy typu že on po nej vrieska pretiahne jej naj kamosku a ona ho chce ešte viac ako pred tym... Ale ako tak pozorujem ludí či známich alebo menej známich tak som zistil že na dievčatá netreba byť moc dobrý. Myslím skôr naopak nehovorím že doslova mlatiť ale netreba sa s nimi vela zaoberať a lepšie je mať aj dve alebo tri nehovorím že s každou spať ale aspon také kámošky aby tá jedna ktoru ozaj chcete si bola vedoma toho že je o vas zaujem a že má konkurenciu... Mne raz povedala frajerka ked sme sa snažili prísť na príčinu toho prečo je nespokojná tak ona sama mi povedala ked som sa jej opýtal že či ju mam mlatiť alebo vrieskať po nej ona nato povedala že by to možno bolo aj dobré... tedy som tomu nechápal myslel som že jej doslova j..e ale teraz ked som starší a mám trošku prežité tak pravda je taká že ženy su divné tvory musia furt riešiť nejaké problemy a ked problemy niesu musia si ich vyrobiť ...

Help

No urcite sa nechovat sposobom.....zlatko??.....mozem ti utriet ritku???
Treba sa chovat prirodzene a byt dobrym a pozornym ako muzom tak aj zenou.
Treba sa chovat a spravat podla - Nerob to, co nechces aby ini robili tebe.

S1M

Ja by som takého dobrého chlapa hneď brala, no dôležité je aj to, že všetkého veľa, škodí. Možno im vadí tvoja prehnaná starostlivosť a chcú to ukončiť s výhovorkou, že si až moc pre ne dobrý. No to je aká úbohá fráza?! Kto by sa zbavoval niečoho, čo sa mu páči?

mellinda

Ostan sam sebou. Zli chlapci pritahuju zeny v obdobi, ked sa este nechcu usadit, ale uzivat si. Je predsa zabava hra na macku a mys, ked v tom chlapovi nemaju ziadnu istotu, a cim viac ich on nechce, tym viac ony po nom prahnu... Ale ked uz zena rozmysla nad zalozenim rodiny a hlada skutocnu oporu, typ muza ako si ty, je na nezaplatenie. A takisto si myslim, ze ked sa s tebou tie baby rozchadzaju, neskor im dojde, ze urobili velku chybu.