Pudrový make-up, ktorý je najlepší?

Príspevok v téme: Pudrový make-up, ktorý je najlepší?
Elizabetha

Ahojte baby..chcem si kúpiť nejaký pudrový make-up, tak vás chcem poprosiť o vyjadrenie skúseností s tymito make-upmi :) Ktorý je podľa vás najlepší?? Potrebujem, aby mal dobrú kryciu schopnosť a vydržal dlho na tvári..
Max Factor - Natural minerals
L´oreal - True match minerals
Astor - Mineral match
Rimmel - Lasting finish minerals
A čo hovoríte na tieto make-upy??
Rimmel - Match Perfection
Astor - Perfect stay 24 hod.
Manhattan - Powder mat (v čiernom balení)
Maybelline - Affinitone
Max Factor - Miracle touch vs. Lasting performance

mirka 23

Elizabetha... praškove make upy maju slabu kryciu schopnosť. To su pre kočky čo maju takmer dokonalu pleť, su vyborne, pleť je po nich nadherna... ale ak maš problem, tak ten určite nezakryju.

aluska1

ja neviem ci su rovnako kvalitne ale ani jeden mi nepride ze zly

tak ale ja nemam akne takze ja v podstate nemam nejaku extra poziadavku na make-up,

veroniiika

medzi lorealom a rimmelom je neuveritelna priepast. makeupy ma rimmel slabe, nic nevydrzia, rozmazavaju sa a nekryju. maybelline ma celkom dobre makeupy, ale ten penovy strasne vysusuje. je super, kryje, vydrzi, ale tie supinky :( je skor na leto. ak ti mozem poradit pudrovy makeup s krycou schopnostou tak maybelline suparstay silky (dvojzlozkovy), loreal cashmire, vichy dermablend (ale tento je na fakt zlu plet, maska) a mne sa pacil aj loreal 16 hodinovy.

Elizabetha

aluska1: takze L´oreal - True match minerals a Rimmel - Lasting finish minerals su rovnako kvalitne a aj super kryju?? A vydrzia dlho na tvari??

saskia4

Zda sa byť malý ale vydrži dlho. Ak si ho dam každy deň, tak minim 4 mesiace. Lebo to len trošku daš na prst a potom s prstom si spraviš na tvari take bodky kam chceš a ja si to rozotrem tou hubkou čo je na puder.

pudrenka6

Ja používam Rimmel - stay matte a som s ním veľmi spokojná. Už roky. Tiež mi dlho trvalo, kým som našla čo som hľadala. Ale tento je naozaj dobrý, ja používam 005.