Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

radkaradka

takze podla mna ti lepsie prehreje organizmus a aj vrstvy tuku, ktore sa bez celofanu neprekrvuju az tak dobre.napriklad ja bez celofanu mam tuk na bruchu uplne studeny, ale ked cvicim s celofanom a ked si ho dam dole, cele to mam prehriate. takze urcite je to lepsie jak mat po cviceni studeny tuk(neprekrveny. takze to podla mna logicky pomaha viac jak bez neho cvicit.

magic

no pravdu povedat ja som tomu moc neverila no potrebovala som to odskusat na vlastnom tele :) ale daco na tom je pretoze som dala dole co-to teda par cm ale stale som si nie ista ci su to tuky alebo len voda no stale skusam a dam vediet ako pokracujem

a taktiez puzivam tu foliu tak zatial :)

3kacena3

ahoj, ja som behavala cele leto a obalila som sa, no nie celofanom, ale potravinovou foliou, celofan sa na tele tak dobre neuchiti, a tiez mi to pomohlo. dokonca aj jedna trenerka mi to odporucila pri cviceni, takze drzim palce

miamiamiau

A-Z
to ze mam tuk v zlazach som netvrdila,,,Len si myslim ze voda ktorzu mame v tele sa pri pohybe dostava na povrch a na to musi prejist tou vrstvou tuku co je v podkozi, voda, tak vezme zosebou aj tuk,,, nevravim ze vsetko, to by sme chudli asi velmi richlo,, ale cast,,, a myslim si ze preto *nie len preto* pot zapacha, a napr na hlave po spoteni mam mastne vlasy,,,, a co sa tyka potravinovej folie...tak tam zase, to stiahnutie ztazuje hybanie, cim ca svaly viac namahaju, teda ko keby cvicili, v uvodzovkach, je to v teple, co tiez rozpusta tuky a odvodnuje telo,,,*ako aj sauna*
No nech je postup akykolvek, moj nazor je ze to funguje, nech sa tam robi cokolvek,,,,

krtek

necital som co ti kto napisal ale ano funguje to skusal som to :) kludne sa zabal :D .. ale vyzliekaj sa potom uz len v miestnostiach kde sa da umyt podlaha lebo to co bude z toho tiez je neuveritelne :) drzim prsty a neprezen to ;)

[zruseny12]

...nikto netvrdi,ze pot prudi v potnych zlazach...
ja som napr.pisala,ze telo zv.zadrziavat vodu,tak ta voda sa vypoti ako prva z tela pomocou celofanu-folie potravinovej,je to pre cloveka aj zdrave-tym padom centimetre idu pomaly dole napr.na pase...a ked je vypotena voda tak ide na radu tuk-ktory sa spali pohybom,cvicenim atd.
JAJKA pisala si ze to budes skusat,tak ako?skusala si?