Ako sa zoznamit?

Príspevok v téme: Ako sa zoznamit?
isabel

Ahojte, zaujimalo by ma ako by ste riesili moju situaciu.
Uz pol roka sa mi velmi paci jeden chlapec, byva na nasej ulici na opacnom konci. Vidavam ho z okna ked chodi domov. Viem kde byva, ale nemam o nom ziadne ine informacie.

Neviem ako sa s nim zoznamit. Na internete som ho nikde nenasla, to nie je cesta. Neviem ci ma dievca, ale este som ho so ziadnou nevidela.
Mam ho sledovat nech vidim kam chodieva a potom sa tam nenapadne prismejdit? Alebo sa ho mam spytat kolko je hodin? A co potom? Co by ste robili vy?

Uz som zufala, velmi ho tuzim spoznat ale nechcem sa strapnit, lebo nie je z opacneho konca mesta a my sa stahovat neplanujeme :D

Dayana

MNe sa prave deje presne to iste akurat ze ja si s toho prilis tazku hlavu nerobim. Chalan chodi do nasej skoly stretavam ho raz denne na chodbe kedze byvam v amerike takze je trosku tazsie sa s nim zoznamit ale raz sa na mna usmial a ja hlupana som otocila hlavu koli mojej hanblivosti :P ale celkom fajn zaciatok nie ? hlavne sa snazim byt sama sebou a odstranit tu hanblivost z mojej povahy lebo ta ma raz \\\"zabije\\\" :D dievcata vsetkym vam drzim palce.........

cappy_

mne sa v tomto stal taky mensi zazrak..alebo neviem ako to povedat :)) ...sem-tam ked som sla domov, som v buse stretla jedneho chlapca, ktory sa mi na prvykrat celkom zapacil =) ...no a asi tak po pol roku, cosm ho videla poslednykrat mi teraz napisal na jednu velmi znamu socialnu siet :)...teda aspon myslim ze to je on :) ...po tyzdni pisania sme sa stretli, no bolo to zaujimave :) ...a to som doteraz nevedela pustit z hlavy svojho byvaleho...takze zazraky sa asi deju, ked to nikdy necakame =)

isabel

0vecka, dakujem moc, bolo by super ak by si mi napisal ako si to prekonal Ty, a ake je to z muzskeho pohladu, v tomto sa mi fakt hodia dobre rady. Mail mam kasamizo(@)orangemail(.)sk

0vecka

no na ludi na sportovom gymnaziu mam svoj nazor ale to je nepodstatne .... ono mozes spomenut ze sa ti paci ked chalani robia nejaky sport a tak hlavne to neprehanat a vies on ma tiez usta... takze aj on by mal nieco povedat :) takze sa potom mozes pytat nieco ohladom toho co hovori a hlavne ho uz druhykrat nikam nevolaj len mozes spomenut ze nabuduce by ta mohol vytiahnut on... (xapes on ma balit teba a nie ty jeho)

mica66

mno ja som tazky pripad.... tak mno on je sportovec ... chodi na sportove gymnazium a hra futbal .. o tom by sa dalo rozpravat ... ale co? :D:D mno tak aspon za to ti dakujem :))

0vecka

s tebou to bude tazke :) ... ja ti moc neporadim ... mozes pozriet na nete ze o com ... len ono zvykne zaberat ked mu nieco pochvalis to uz musis sama vediet co je na nom tak super ale zase sa netvar ze si z neho cela paf ...

0vecka

hmm ak ste boli predtym dost v kontakte a teraz nieste tak si to vobec nemusi vykladat tak ze mas zaujem ale skratka ze xces obnovit stare kamaratstvo.. na to nic nieje... a aj kebyze sa zatvari tak na tom ze mas nejake city nic nieje... proste v zivote budes este velakrat odmietnuta... musis sa s tym naucit zit :)

mica66

mno na tom mozno nie je nic trapne ale ja hovorim o tom ze sa s nim malo kedy rozpravam a uz par rokov je to tak a zrazu len pridem a opytam sa ci ide von?? ... a co ked povie nie a tak cudne sa zatvari? :(( ... ja newiem