Atkinsonova dieta

ikuska

usiko.

ako sa nehnevaj ale napriklad ja som bola gulata od mala, mame to v rodine .teraz ja som najchudsia z celej rodiny-z tiet, sesternic atd...
niekto za to fakt nemoze aky je.ako suhlasim, ze taki co priberu z nenazratosti potom plakat mozu, ale ide aj o metabolizmus....

usiko.

ja sa cudujem, ze v dobe internetu este niekto drzi taketo debilne diety....to fakt si neviete nic precitat a naucit sa o tom ako telo funguje alebo co? ja fakt nechapem....

...a vobec, druha vec pre mna nepochopitelna je, naco sa niekto vyzerie a potom ide chudnut, ved predsa ked zacinam priberat tak uz mi svieti cervena ze hop, treba zacat nieco robit a zacnem, nie?..nemozem sa predsa vyzrat na 10 kil nadvahy a potom siahat po kazdej slamke.....

ikuska

treba aj sacharidy jest preboha takto tak ci tak dlho nevydrzis pozri si tuto dietu mne pomohla
1.jedlo: -1x jogurt Activia lahká a fit + 30g hnedej ryže (surový stav) + 1 PL semienok,
-4x ryžový chlebík + 4 plátky kuracej / morčacej šunky + zelenina
-Omeleta 3x bielko + 1 cele vajce + 1x celozrnné pečivo + zelenina
-½ tofu (udené / neudené) + 3x ryžový chlebík + zelenina
-1x detská výživa + 3x ryžový chlebík

2.jedlo: -cottage syr + zelenina
-1x proteín
-250g odtučnený tvaroh + škorica + umele sladidlo (popučené)

3.jedlo: -Zeleninový šalat + konzerva tuniaka + 5 ryžový chlebík
- Zeleninový šalat - ½ tofu + 2 vaječné bielka + 5 ryžový chlebík
- Zeleninový šalat- mozzarella + 5 ryžový chlebík
-Zeleninová polievka + v nej uvarené kuracie prsia + 1x celozrnné pečivo
- Grilované kuracie maso (ak stehna, jasné že bez kože) + 50g ryža + zelenina
-150g filé + zelenina + 50g cestoviny (surovy stav)
- 50g cestoviny + nízkotučny syr (alebo tuniak vo vlast.šťave) + paradajková omáčka

4.jedlo: 1x Vitalinea nápoj
-1 ružový grep ( ak moc hladná este aj 1x ryžový chlebík)
-1 jogurt Activia lahká a fit + 1x ryžový chlebík
- Zeleninový šalát + jogurtový dressing (trosku biely jogurt, 1 lyžicka oliv.oleja,
Trošku citron.šťavy + bylinky..)

5.jedlo: cottage syr + zelenina
- Zeleninová polievka + uvarene kuracia prsia
-250g odtučnený tvaroh + škorica
-Filé / kuracie/ tofu + zeleninový šalat

podla toho ako budes cvicit (rano alebo poobede), tak daj predtym cca 1,5 -2hod nejake sacharidové jedlo... napr. tu je to jedlo č. 1
- -po treningu je vzdy najlepsie PROTEIN
- Na veceru uz nedávaj ziadne sacharidy (ryza, chlieb, ryzove chlebíky, ovocie..)
- Co najmenej solit (najlepsie morska sol)
- Užívať bud nalačno alebo 30min pred treningom 250g vitamín C

smejusko

Nedrz ziadne diety nie je to zdrave, to ti povie aj kazdy lejkar, zniz len prijem tukov a celkovo kalorii... a schudnes aj bez toho aby si tyrala seba a aj svoj organizmus