Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Gregory House

A ked uz argumentujeme umrtiami - vyhlasme peticiu na zrusenie aut, ved auta zabiju rocne viac ludi ako vase ockovacie latky.

Well, mas rakovinu hrubeho creva??

Gregory House

Ked som toto tu zacal citat, som sa skoro rozpucil od smiechu...fakt Ste ma pobavilki...vsetci..A este raz - som za ockovanie

ele

lenze tu sa bavime o KRVI, tam su ine skaly a stupnice, je to presne tak, ako som napisala, ucili nas to biologii, ak vies co ten pojem znamena, prepac ale tvoje IQ je nezlucitelne so zivotom..

watermelon

ja neviem elle ci ty poznas stupnicu ph ale kyslost je pod 7, 7 je neutral, nad 8 je zasaditost, ty si chodila do skoly? mas internet? prosim ta studuj a potom pis, ja ta nejdem urazat, nestojis mi za to, prajem ti krasny den, s chuderami sa nebavim

ele

Watermelon, dakujem ale od takeho kalibru ako si ty, to znie ako celkom mily kompliment. Kysla krv, pod pH 7,34- acidoza, obsahujuca kyselinu mocovu.
Watermelon, na teba presne to iste prislovie plati "kym mlacala mysleli si ze je filozof, ked prehovorila zistili ze je iba HLUPA.
Ani nevies kolko ludi ma kyslu krv, dokonca aj ta paprika ktoru zeries ti prekysluje krv.

RNG

well, si proti presetreniu vyrobcov vakcin a ich obsahu? A to napriek tomu, ze z nich zomierali dievcata(Nemecko a Anglicko, to sa zatajit uz neda).
Nuz prejavujes sa tu ako clovek, co za kazdu ceny chce ochranit ludi, co su za to zodpovedni, Tj kriminalne zodpovedni za to co by sa malo nazvat neumyselna vrazda. A toho sa dopustili aj po tom ked sa uz vedelo, ze nieco s tymi vakcinami nie je v poriadku a snazili sa to zatajit co najdlhsie.
A ty sa tu prejavujes, ako jeden z ich pomahacov.
Ak je to z nevedomosti, tak je ti to odpustene, ved nie si za to zodpovedny. Ak ale naschval s plnym vedomim tych ludi tu podporujes, tak mas prinajmensom pokriveny charakter.
A s tym z tejto temy odchadzam, lebo nema zmysel sa tu dohadovat, bolo tu uvedene dostatok roznych literatur a clankov, teraz je na ludoch samotnych aby sa dozadovali toho presetrenia, pravdivych statistik, transparentnosti a prehodnotenia, ktore vakciny su uzitocne a ktore nie.Ked treba, tak aj sudne proti nezodpovednym vyrobcom vakcin.
Pripadne aj ludi, co im pri tom pomahali.

RNG

tyeoria ockovania, vysvetlenia ucinkov a vyhod sa zialbohu nezhoduje so statistikou tj skutocnost nepodporuje sirene teorie.
A maskovanie adverznych(skodlivych ) ucinkov vakcin je kriminalne.
Tym nespochybnujem, ze niektore vakciny alebo vseobecne vakcinacia je kompletne skodliva.
Len si vyzaduje dokladne prehodnotenie a pravdive spravy okolo nej miesto rozsirovania lzi a demagogie okolo nej.
Akonahle ludia umieraju po vakcinacii, tak hovorit o kompletnej neskodnosti je kriminalne zavadzanie.
A ze ludia zomreli po vakcinacii, to sa odskriepit uz neda. Takze proponenti vakcinacie, uvedomte si, ze prispievate svojimi prispevkami ku krytiu tej kriminality.
Vakciny by mali mat, tak ako lieky presny popis vsetkych moznych skodlivych reakcii.
A nezavisle organy by mali brat statistiky tychto skodlivych ucinkov a na zaklade na to vyhodnotit nezavisle od vyrobcov vakcin, ci je vakcinacia prospesna alebo skodliva v celkovom ucinku.
Tvrdenia, ze je vzdy uzitocna je zialbohu rozsirovanie demagogie a lzi. A tajenie tychto informacii by malo byt trestne.
Zo statistik je zname, napr ze vakcinacie proti chripke v USA za poslednych 25 rokov neznizili v priemere ani pocet pripadov, ani umrtnost na nu.
Preto musia davat vyrobcovia coraz viac penazi na reklamu vakcin a dokonca vytvaranie hysterii, niektori hovoria dokonca manipulovanie genetiky roznych virusov a bakterii, co je hraniciace s genocidou, ak je to pravda.
V kazdom pripade to cele treba presetrit a urobit transparentnym(priehladnym, verejnym), tak ako to boli nuteni spravit s liekmi.

RNG

nahnevany, spochybnujes existenciu choroboplodnych bakterii a tiez existenciu virusov. Nuz jediny komentasr na to je ze si uplne mimo reality. Je pravda, ze rozne "nachladnutia" mozu byt vysledky bakterii, mykoplaziem virusov a plesnovych kultur(obvykle v kombinaciach, kvoli prilezitosti oslabeneho tela) a lekati to casto odbavcia diagnozou "chripka" co casto nie je pravda alebo angina, co tak isto nemusi byt pravda.
Ale pochybovat o tom, ze je za tym nejaky patogen alebo ze patogeny vlastne neexistuju, to hranici s absurdnostou.
Myslim ze ti chyba aspon zakladne vzdelanie v tomto pripade.
Na tvojom mieste by som prestsal sem prispievat, ak si nechces pokazit reputaciu kompletne.
Prislovie este zo stareho Rim,a hovori:
"pokial mlcal, mysleli si ze je filozof, ked ale otvoril usta, spoznali za je nevedomec".