Asi som hlupa

Príspevok v téme: Asi som hlupa
lola123

hambim sa to sem aj napisat lebo viem ze ma vsetci vysmejete..ale risknem to..mam taky problem ze ked mojho frajera fajcim alebo tak a on sa spravi tak semeno nejde ani na mna lebo ho schova do nohavic..lenze potom na sebe este lezime alebo tak takze nieco sa mi tam urcite dostane..myslim na nohavice..a ja sa potom bojim ist na wecko lebo si myslim ze sa mi spermie dostanu nejakym sposobom do vaginy..nohavice si uz ani neobleciem lebo si stale myslim ze su od spermii a mohla by som otehoniet...viem ze neziju vecne..ale tak ja si neviem pomoct..mate niekto podobny problem?

macka26

skuste sa pozhovarat ci nie je vhodnejsie aby sa spravil na teba... hocikam a ty sa utries? ako do jeho slipov / to co je za fajnsmekra?/ navyse ked sa po sebe este po "tom" lepite... nebudes mat strach z otehotnenia, myslim ze aj chalan bude mat vacsi zazitok z fajky a vsetko bude tak ako ma byt...

aluska1

vies co, ked si taka mudra tak si to zisti

ked mas s takymi vecami problem tak nech to nestrieka na teba...neviem neexistuje komunikacia? asi nie

lola123

aluska1...verit mi nemusis..dobre je to rozdiel ale niekedy je medzitym len tenka hranica...podla mna..a ked sa mi spravi na brucho alebo tak a semeno mi tam stecie ako myslim z brucha dolu tiez nie je ziadne riziko?

aluska1

lola odovodneny strach a nezmyselne vyplody fantazie su velky rozdiel

a nevrav tu ze vies vsetky fakty o plodeni deti ked si myslis, ze zo spermii na gatiach sa da otehotniet

tak nemas 12 ale viac ako 15 tiez nie, neverim

lola123

VveronikaA...mam ovela viac ako 12..ale to je jedno.ja praveze velmi dobre viem ake su nasledky..preto som co najviac opatrna..z toho potom vyplyva aj moj strach casto neopodstatneny asi..

VveronikaA

lola...to som si len chcela zabaasnit :D ale proste nechapem preco idtet do niecoho a ani neviete ake mozu byt tomu nasledky atd. ..alebo nemozu ale vy o tom neviete :D ako ja nemam vela rokov ale tak taketo veci viem a nemusim mat specializaaciu :D
opat suuhlaim s help ze nemas ani 12 :D