akne

tinusska

ok... tak sa zacnem viacej snazit... este mam problem s podkoznymi pupacikmy, lepsie povedane pupakmy. Pomoze to aj na to?

vonkajsiavyziva

odporúčam bylinkové - no nie v sáčkoch, ale sypané - nie je v nich toľko chémie, v sáčkových je veľa fabív a aróm

vonkajsiavyziva

ten som ja neskúšala, ale sofi tvrdí, že je nejaký prírodný a že jej pomáha. I keď si myslím, že jej v prvom rade pomohla tá voda!

tinusska

no hej. tak snazim sa tie 2-3 litre... ale u mna to je tak niekedy hojno, niekedy...... a v tom bude chyba... a este, co je to ten krem zac?

vonkajsiavyziva

tinuska: tak veľa vody by si mala piť stále - bez prijímania tekutín sa tvoje telo toxikuje, a je choré. Môže to myť veľmi trvalé následky, ale musíš piť aspoň 4dcl / na 10 kg váhy. to je minimálna dávka.

tinusska

mother of pearl-na flaky------- co je to za krem.. a to musim stale pit tu vodu aby to bolo trvale? alebo sa tu upravi a potom uz len tak preventivne?

vonkajsiavyziva

vidíš niekedy nie je všetko len o kréme, ikeď i ten má svoj význam. No ja sa na ten krém ešte kuknem, zistím si o ňom trošku viac. čo je to zač.Tak nech sa ti darí!!!

sofija

vonkajsia vyziva dakujem ...uz to taham na 5 litrov za den bud vody alebo caju a badam ze flaky mi pomaly miznu... uz sa len zbavit tych mimickych vrasok a bude to v pohode ...verim ze s ato upravi ked tolko pijem lebo ak nie tak ma porazi ...a strasne pomaha aj ten krem co som uz pisala mother of pearl-na flaky :)))