Pracovny pohovor - 5 dobrych a zlych vlastnosti

0vecka

zamestnavatel xce pocut ze ta ta praca bavi a nejde ti v prvom rade o plat... akonahle povies nieco ine tak ides do zadu

AdamKrt

0vecka Dnes 16:56 - ved je to tiez odpoved. A dost jasna, ktora hovori, ze za vela penazi sa bude clovek snazit, za malo sa bude tomu venovat, do vysky svojho platu.

Alebo by som povedal, ze je jedno, ake mam vlastnosti, lebo by to bolo moje subjektivne hodnotenie a niekto iny by to videl inak. Naviac, ludia maju tendenciu sa prikraslovat a vymyslat si, takze ja by som ich odkazal na moje referencie a nech moja praca hovori za mna. Nech by som povedal cokolvek, nemozu vediet, ci si nevymyslam. Naklamat sa da totiz hocico...

A kedze by 99 percent ludi im verklikovalo tych 5 odpovedi, tak tato by sa im dostala do povedomia hned :)

Ono niekedy to neni ani o tom, co clovek odpovie, ale ako sa k tomu postavi, vie vynajst atd. Ake ma celkove vystupovanie, dojem atd. Tazku hlavu by som si z tychto otazok veru nerobil. Mozno by som este povedal, ze som na tom nerozmyslal. Co ked nemam 5 dobrych vlastnosti, ale iba 2, alebo 4, 8, 10 a zlych mam jednu ? Alebo nic, alebo ako vedia, ci si zle nezatajim ? Takze takato informacia nema ziadnu vypovednu hodnotu.

beskyd

je az neuveritelne ako sa u potencialneho zamestnanca ceni toto umenie stylizacie a pretvarky:) kto povie lepsiu frazu ide dalej alebo kto je servilnejsi:) potom ze na pracoviskach je tolko kadejakych ritolezov a pozerov s americkymi usmevmi.. pozorujuc ludi mam pocit ze tito sa spravaju prirodzene asi az po kremacii:)

0vecka

2 AdamKrt podla mna po tomto by nemali tendenciu ta dat na prve miesto...

si myslim ze ich nezaujmaju tie vlastnosti skor to co na to povies a ako sa k tomu postavis...

Janulik33

Ak ti polozia na pohovore otazku vymenuj svojich 5 zlych vlastnosti, tak treba uviest take, kt. su sice zle ale v praci mozu byt prospesne. Ak by som dostala taku otazku, urcite by som nepovedala, ze nemam ziadnu zlu vlastnost. Kazdy by si mal byt vedomy svojich negativ a ak ich vie pomenovat, zamestnavatelia to beru ako plus. Ja by som za zle vlastnosti uviedla tieto, aj sa na mna hodia:
1. puntickarstvo
2. prilisna sebakritickost
3. prilisna zasadovost
4. nedovercivost a z toho vyplyvajuca prilisna opatrnost
5. uzavretost pred okolim, pokial ide o moje sukromie

AdamKrt

Moje dobre aj zle vlastnosti su flexibilne s umernou vyskou platu :)

Alebo .... vyskakujem len do vysky svojho platu :)

0vecka

ja som tiez o tychto odpovediach vela cital na nete ale pride mi strasne sutpidne povedat zlu vlastnost tak aby vyznela pozitivne ja osobne by som to bral ako drzost...

ja osobne som vravel skor pravdu alebo som povedal ze ma nic vhodne nenapada... ale asi to zalezi na okolnostiach