Po vysadeni HAK

Liliiii

jaankaaaaaaa
on ju predpísal aj všetkým mojim spolužiačkam čo sme mali toho istého doktora a niektoré ju beru doteraz a stále im nič nepovedal

jaankaaaaaaa

keby si si dala trosku namahy a aspon raz by si si precitala pribalovy letak, tak by si sa to dozvedela naco sa tato hak pouziva

jaankaaaaaaa

ale ty nechapes ? ze si uzivala hak, ktora sa predpisuje LEN pri tazkych formach akne alebo tazkej forme nadmerneho ochlpenia? a aj pri liecbe tychto poruch sa tato hak NESMIE uzivat viac ako 18mesiacov.. co myslis z coho mas to akne ktore si nikdy nemala? presne preto ze si mala hak ktora ti tak zasiahla do organizmu.. tvoj lekar ti nepovie ze ta hak nieje vhodna pre teba, lebo za kazdy recept co ti predpisal mal pekne provizie z farmaceutickej firmy..

[zruseny13]

jankaaaaaaaa
a vieš čo je na tom najlepšie, pred pol rokom na preventívke... HAK máme v pohode, problémy nevidím žiadne... môžete ju ďalší rok brať
ale ja už som nechcela tak som sama vysadila on ani nevie

[zruseny13]

jankaaaaaaaaa
pozri mne ich predpísal doktor, že sú pre mňa vhodné a viac som neriešila
od čoho je potom doktor, ktorý Ti predpíše zlé lieky?
za každú návštevu u neho som mu aj poriadne zaplatila, tak som mu plne dôverovala....

opalka
aj mne prišli po druhý krát teraz presne, dúfam že už to tak bude stále :-)

opalka

tak ja sa dnes tesim,lebo mi kramy uz 3x od vysadenia HAK dosli uplne na cas

bodaj by to takto ostalo, aj ten YAM isto pomohol

jankaaaaaaaaa

mna aj zaraza to ze si tak dlho uzivala nejake tabletky, a ani si si neprecitala pribalovy letak, v ktorom su vypisane vsetky rizika spojene s uzivanim, ktore su mimochodom dost zavazne, ani o vedlajsich ucinkoch si nic nevedela, ani o tom co robit ak uzivas ine lieky m, ktore by mohli znizit spolahlivost hak ... atd. vobec tomu nerozumiem.. a potom sa lekari aj my ludia cudujeme ako je mozne ze zena otehotnela aj pocas uzivania hak, alebo preco ma po vysadeni (zle zvolenej hak) nejake problemy, alebo akne ktore nikdy nemala.. ale je to tvoja vec, mna v podstate nic do toho nieje, len konstatujem