chudnutie z AD

mnamka257

co najrychlejsie navstiv lekara!takyto silny vedlajsi ucinok je velmi vazna vec.necakaj na to ze sa to vyriesi same, lebo ti to moze aj vazne ublizit...

schudnuta

ajaaa: a to co si mi odporucila, tak ja jem triktrat tolko myslim. aj tabulku cokolady kludne denne. nic nizkokaloricke, naopak... aj patkrat denne, aj vela vody pijem. ja sa najem a za chvilu mam uplne vytravene. myslim ze mi az sialene rychlo travi. a je to aj napisane na liekoch, moze sa z nich priberat alebo naopak chudnut. vzdy som mala sklony k rychlemu chudnutiu, ked som nejedla dostatocne, takze aj preto ma to asi takto postihlo

schudnuta

ale baby, to tiez nie je prijemne, ked som uplne chuda, a predtym som bola akurat. zaoblena na spravnych miestach. teraz na mne oblecenie visi. tvar mam chudu tiez. a jem velmi vela, mam fakt rychly metabolizmus. napr. na obed zjem tri vyprazane syry s oblohou, a stale chudnem : /

monica gazpio

To je ale nespravodlivosť v tom posranom svete. Ja žiaľ od psychiatrických liekov priberám. Určite je "menšie zlo" podváha ako nadváha. Lebo podváha, ktorá je geneticky daná nespôsobuje zdravotné problémy, ale výhody: napr. môžeš si kúpiť detskú veľkosť oblečenia, každé oblečenie na chudých ľuďoch vyzerá mimoriadne výborne, potrebuješ menej miesta v byte, neudieraš sa do stola a iných vecí, ľahko sa behá a vôbec športuje, atď, ale nadváha spôsobuje kopu telesných aj psychických problémov, jedným z nich je aj anorexia a bulímia. Nechápem, prečo sa dá pomôcť iba ľuďom, ktorí chcú pribrať, a tým ktorí chcú schudnúť už nie ??? Prečo lieky na chudnutie neexistujú, ale lieky na pribratie hej ? A ďalšia vec: na chudnutie sa treba trápiť, kým pribratie je ľahké a rýchle. Mám, žiaľ typ metabolizmu, čo priberá aj z pohľadu na jedlo. Prečo ??? To som bola za celý život taká zlá ? Urobila som tak málo dobrých skutkov ?

ajaaaaa

prepac ale zavidim ti...radsej by som bola hrkotajuca kostra nez take sumo co sa zo mna stalo po troch rokoch uzivania tych svinskych psychofarmak! neviem, asi by som aj bola trocha hrda keby mi dakto povedal ze som nechutne chuda, nez ked mi povedali ci som tehotna...fakt,ak chces radu, tak co dodat? veeeela jest a casto a hocco, aj ked nemas chut do jedla, nut sa do toho, lebo ta chut do jedla resp. nechut je dost klamliva... si furt hladna a potom tlsta alebo nemas chut a chudnes, da sa to zvratit alebo zmiernit len nasilu. samozrejme pokial mas tie neziaduce ucinky spojene s chutou do jedla a metabolizmom,
a zaujimalo by ma, preco sa pytas na fore plnom zufalcov, ktori sami nevedia co robit, lekari su sice casto ignoranti ale poradia lepsie,
no nemyslim ze by si chudla napr pri dacom takomto:

ranajky: maly jogurt s prichutou, kus ovocia
desiata: bageta
obed: polievka, cele druhe jedlo(ziadne trapne cestovinove salaty s dresingom, ja neviem co to je chudnut z velkych porcii ale myslim ze maso a zemiaky to istia)
olovrant: nejaka sladkost fajne kaloricka typu Mars, Snickers, cela tabulka cokolady to isti a k tomu mozno dajake ovocie ci zeleninu
vecera: napr. dva mensie krajce s maslom a syrom alebo sunkou ci salamou, pomazankou, kludne daco kaloricke

to je tazko radit co jest, ked neviem co jes teraz, co je podla teba casto a ci jes nizkokaloricke veci, ci sa nevyhybas masu a tak, a este k tomu ked mas rychle travenie...pokus bol, ale na tvojom mieste by som skusila ist za diabetologom, vsak on by sa mal v stravovani vyznat za kazdych okolnosti, nie len pri obezite ci cukrovke, no nie? drzim palce!!! a posielam vzdusne kilaaaa:P kludne podarujem:DD