potiace sa nohy

Príspevok v téme: potiace sa nohy
sharon55

dobrý den!poradite mi ,čo na potiace sa nohy?mate niekto konkrétnu skusenost ako sa zbavit tohto nepríjemného problému?rady ako umývat si nohy kazdý den a vymienat si ponozky,to povazujem za samozrejme.Mne sa nohy potia,aj ked mam len obuté slapky a som na boso,to znamená,ze noha dýcha...

nelika

Ja som mala s mojim muzom ten isty problem. Nasla som na nete firmu, co predava kozmetiku len na nohy a maju aj Antitranspirant a puder. Som to kupila u pedikerky a od vtedy sa nemusime s muzom hanbit ked ideme niekam a musi sa vyzut, lebo sa mu nohy tak nepotia a nesmrdia. Urcite doporucujem pozrite si www.gehwol.sk, tam vam poradia, ja som im aj volala a ten pan mi aj povedal,kde v Ziline to mozem kupit. Super

Marika17

Ahoj Sharon, Pedyx kupujem v internetovom obchode styllmed.sk, mám od nich už niekoľko výrobkov a som s ich službami spokojná, myslím, že tieto prípravky ešte nie sú v lekárňach. Na potiacu nohu majú okrem krému a púdru aj spray, ale ja ho nemám odskúšaný , takže neviem ti poradiť nakoľko obmedzuje potenie.

Marika17

Babky viem ako vám je. Ja sa nemôžem ani zobuť na návšteve, je to príšerné...
Ale začala som používať púder na nohy PEDYX a krém na potiacu pokožku. A fakt to zaberá! Nohy mi pekne voňajú po esenciálnych olejoch, príjemne ma to chladí a nohy sa mi v topánkach vďaka púdru nepotia. A viete čo ma na tom oslovilo? Ani jeden výrobok z rady PEDYX neobsahuje nič chemické len čisté a koncentrované esenciálne oleje a to je super aj pre zdravie .