Dieta a cesnekove tabletky.

Príspevok v téme: Dieta a cesnekove tabletky.
agaven ja

Moze dieta cesnekova tabletky. Mam tu Med pharma cesnek 1000mg . Pisane deti od 3 rokov až mozu uzivat. A denne davka je 1 tabletka .Ale ja som zaludkarka a ked som si dala tabletku tak je mi zle až,až . Ja neviem vi jej nedat na polovicu. Je to v zelatine a ten olej nakapkam do pohara a dam s cajom . Dalsiu cast s tej jednej tabletky zase dam dalsi den.Aby to nebolo silne . Nasla som ze niekto daval detom cesnek kili mrlam .A zase som nasla aj to ze niektore vyrobky nesmu deti .Zase citam dobre na tlak srdce aj imunitny system .Dakujem za radu.

agaven ja

no a kam to bolo tu a bola to priamo primarka nie lekat s tym som povadena ale co už pozrie mi ju aj on . A na pohotov. mala sluzbu lekarka a behala tam aj primarka no a lekar chel antib.. ja nnie a primar. zase ste tu a ja ano a pretpisal to co som pisla kam ist bola som v ziline mimi mesta a u sukromnika zobral 3000 a nic kukol do hrdla nosa a povedal jemny soplik tak nie nic nie je zvhcovat , caje tekutiny atd.. a nic a potom o mesiac ako som pisala puchla postupne sa zhorsovalo kam ist daj radu... aj sukromac pozrel do hrdla do karty hladal co a ako alergolo. atd vsetko coho by sa chytal nic .. a povedal kupte trifit , olont nebijte to prejde nie zase som bola len o peniaze laksia ako pisem mne je jedno kolko dam ale nie je nik co by užy pomohol asi tak ...primar povie ze ved sa to zatial neoperuje su na tom aj horsie deti co musi sa operovat a ja ale ju už operovali a ona ved ano ..

agaven ja

tak a mozete citat co potom ja už vsetko skusam len aby nepuchla casty zapal nos kasel a ak casto a dlho dieta moze dostat ***zapal mozgovych blan až moze ostat postihnute *** staci ***ved pisem hnis mozok a moze sa stat ze ostane postihnuta keby som sla o niekolo dni neskor .. tak nepisem ani nasledok co mi povedali zachranila som si dieta a vcas som prisla ja som tam stale chodila ..a oni nic potom mi povedala primarka vy mate dvere otvorene aj o polnoci aj o 2.00 len zazvonite tu na lozkovom sme tu celu noc aj den aj mam einhaklator atd.. nebojte sa ...staci kolko krat som tam bola a pichali ju zilne inhalat. nahrievali a to bola do 6 rokov larynktida.. a potom im bolo luto a dali mi cipok mesto inekcii

agaven ja

denz ved to ja uz neveimako pisem ked mala 6 rokov od januara zacala kasel sople do februa jej dali urobili vyter krv ... antob stale kaslala a takto som chodila kolom do kola pohotov krcna obvodna alergol. .. nakoniec mala znizene krvinky a stele stekala isla som s placom ku krcnej ziapala po mne plakala som nech ju už dostanu s toho o tyzden znova pohotov. mala zacala pospavat lezala diremala zase vstala zase lahla ..povedali je to dobre tu mate nejake od kasli sirup druhy tyzden som isla k obvod a pisem aj povedala som ona pospava a boli ju hlava to nic to je dobre prejde ... treti tyzden isla znova nic pondelok ma poslala domov utorok som volala dieta lezi nestoji a ma hroznu bolest hlavy place od bolesti co mam a ma spuchle pod okom aj okolo nosa a ona pridite hned ja dieta na rukach nakolko auto a manzel mimo domova sobrala a bezala do nemocnice autobus isiel až o 45 minut tak a v nemocnici som bola za 20 minut a este ma aj klepalo . Posadila som ju a ona boze to je co a ona do frasa to ide na mozog rychlo na lozkove a volala vsade detske bolo plane nakoniec nas zobrali na lozkove na krcne ja som musela sediet lebo bolo plne a ona lezkala a napichnuta na kapacke este pretym som isla aby ju pozreli na krcnom a co povedala ja som hucala po nej povedali ste mi pred 14 dnami ze je to dobre a ze tie vyteri streptokok a ine neublizia jej atd a ona sa zmohla len keby som vedela moje zlatko tak ti skor pomozem ....na toto nakoniec som este zabudla to ze dva dni pretym ako som podelok bola u lekar . poslala ma obvodna na aler. a tej som zase kupila za 500 cosi len aby urobila mi rengen nos lebo ovodna ze naco atd ze je dobre na tom a potom ta alergolog. jej dala aj rengen pluc aj nos a tam bolo ze hnis potom som isla zase k obvodnej dala antib ale ona ich jedla dva dni a potom no dobre dame antib..a ja co to pospavanie ona ved kalse je unavena atd a utorok som volala ze puchne tak mala dva dni antib.. neskoro už a ja som bola o nieco financne laksia ako napisat ze som kukla do gule a vedela som ze mi dieta akos i je na tom zle a ze viem ze je a zistia to na rengene plakala som doma ako mam povedat im ze dieta moje ma hnis v hlave a nose prosila som obvodnu a ona naco netreba a ja dajte mi to ona nie poslala ma jus k alergol. necj si ju ona pozrie ja splacom hladkala ju prosim vas dajte je sono nosa potom sa jaj pomoze a tak bolo a co sa pytala alerg ..totot ako ste vedeli ze ma v nose hnis a ide to aj na pluca a ja nepytajte sa ma na to viem a tusila som to ... ale bolo neskoro co s toho ze viem co bude ked nemozem ja zachranit inych a seba stale zalezi len na lekaroch nielen na nich aj na nasich vreckach tak kolko das ja ti to sono vybavim napisem ... a potom som ju odniesla na lozkove .. Nemala som vyhrate liecili ju 3 tyzdne skoro mesiac tyzden nemocnica a este doma anit. a zase cakat 3 tyzdne **** ak ten bacil dali operativne von .. Ked mi tu napise niekto ze aj ked ma vybrate mandle nosne už nemoze dieta ochoriet atd... blbost ako 4 rocnej ich vybrali operativne ... ako 6 rocnej po tomto zase operativne koli jej tam narastol bacil hnis atd.. a to už mala aj nos ucho hrdlo hnis ded niekto povie ze sa to operuje raz ****hahaha blbost aj viac krat cim viac bude mavat tieto bacili tak aj 15 krat budu operovat noc a davat prec ten humus a to ostatne co zanedbali a nechalki to zajst až do takeho stadia ... a teras ja sa už bojim minule leto rok bola uzasna krasna 10 mesiacov sa drzala tak sa necudujte ze sa bojim zase mi povedala krcne dufam ze to nepojde zase do stadia tak ze to zase budeme musit operovat a ja na nu oci ako svet ze ved to sa nevracia nie ... ved už ste to robili a ona viete kolko deti tu mame s tym co im až nielen spuchnu to je to dobre stadium toto povedala ze aj operuje a ako casto .......Ja sa už bojim a trpnem nech len prestane už soplit lebo zase to ide febr marec januar nepaci sa mi to ....gulu mam tak kontrolujem aj tam ci tam nie je nieco ažaž a hlavne ci neukazuje nemocnicu a viete co je zaujimave ze obcas ani svoju rodinu nemam neukazuje ... ale ked je už zle tak ukaze ako varovanie ma pardon chyby preklepov tu je isto dost

lDenzl

agaven- aj mne to za komacov vonalo nuchat vonu trabanta atd.,ale to neznamena,ze to bolo zdrave a normalne.
Snazte sa to riesit s lekarom a ak je to chuj,zmente ho.!
Nie kazdy lekar je dobry......to je pravda.
Daj si radsej pradit od znamych v okoli a neskusaj hned nieco ine co ti uskodi viac......teda skor zabija postupne.
Myslim a radim ti vazne v dobrom agama.
Nenalet hlupostiam co zarabaju stonasobne viac ako medicina. To su len taki odrbavaci co sa snazia nabalit. Ver mi.

agaven ja

denz primarka na krcnom mi to dala ako recept aby kloktala lebo kukla a mala tam aj cosi biele a ona nevedela a povedala zase zeby angina...to snad nie ... ja to nemam od seba ani z inernetu a tusim isto len tak sa kupit neda ked lekarnik povedal iba na recept a riedit to pojdem pockat musim to dat do flasky atd.,.

agaven ja

denz ja nemozem odolat novym topankam ako to cuchala mama a bola som v bruchu aj teraz vonia mi vyfuk ten cuchala aj ja ked som sa narodilatak mam to az do teras a este topanky ja cucham mne to vonia a nie som ani tehotna ved pisem oni už nevedia co jej davat pisem primarka krcneho mi to dala lebo ani tie biele kapky do nosa kloktadla ved jej ich dala ažaža a zase som jej ju tam natrcila ze aha aka je a ona len no užas co zase mas ty moje krasne.... toto povedala a kukla aj cez pristroj ze ma zase zapal upchate atd.. a ze dame antib a ja nie mala ich v marci pred mesiacom a aj pretym februar. tak som povedala už nie