Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

anna.k.

Možno máš naozaj zdravotné problémy, len ich lekári nedokážu odhaliť. Predsa aj také situácie sa stávajú a dokonca aj lekári to sami priznávajú, že nie všetko vedia zdiagnostikovať. Ja by som na tvojom mieste vyskúšala alternatívnu medicínu. Ale správne píšeš, že sa treba obrátiť na odborníka. Veľa sa tu píše o Dr. Albertovej, na viacerých fórach ju tu ľudia odporúčajú. Ja sama ju osobne nepoznám, ale tiež som s ňou videla televíznu reláciu a mala som pocit, že tomu, o čom hovorí aj rozumie. Niekde začať musíš, lebo sa len točíš v kruhu a výsledky nie sú žiadne. Tak alebo vyskúšaj alternatívu, alebo urob to, čo ti radí Petra a začni veriť tomu, že si zdravá. Len sa už pre niečo rozhodni!

petra52456

Lienocka, dam ti jednu radu: Sadni v klude v pohode, zabudni na vsetko, co sa stalo, na Egypt, na starosti s doktormi a ponor sa hlboko do svojich myslienok. Zmen "Je mi zle" na: "Je mi uzasne. Vsetko je v poriadku". Neverila by si, kolko chorob si clovek dokaze sam privodit nespravnym zivotnym stylom. Spi 7-8 hodin denne, co je optimum na regeneraciu. Kazdu hodinu vypi 1 pohar cistej vody (telo potrebuje dostatok tekutin). Jedz kazdy den cesnak, co znici pripadne parazity. Takisto vela dalsej zeleniny a ovocia. A prestan otravovat doktorov! Uz ti jasne povedali, ze si akurat tak poriadny kus hypochondra.

lienocka2808

doubledog ja sa nicomu nebranim. Len neviem kde mam zacat. nemam ziadne skusenosti s alt. medicinou. A hlavne sa bojim toho, ze ma to financne velmi vycicia :( ale nech , hlavne ked mi to pomoze budem rada.
S tym alopatom som to myslela tak, ze nie kazdy kto praktizuje alt. medicinu je odbornik. A ja sa bojim, ze najdem akurat nejakeho amatera a este mi poskodi.

doubledog

nechapem, ako to myslis s tym alopatom.
ale podla mna si mohla byt ovela dalej v tvojej liecbe, keby si trosku zmenila pristup k veci.

lienocka2808

No ja som nepovedala, ze alternativnu medicinu zavrhujem. Ja chcem najprv vyuzit vsetky moznosti/vycsinu klasickej mediciny a potom ako dalsiu moznost alternativnu. verim tomu, ze mnoho ludom to pomohlo. Avsak ja teraz necakam na spasenie, ja chodim po doktoroch a robia mi vysetrenia. Je velmi tazke najst nejakeho dobreho chiropraktika alebo cloveka ktory nie je iba sarlatan a ja sa bojim akurat tohto,ze natrafim na nejakeho diletanta.
Urcite by som skusila tu kvapku krvi, to mi aspon nemoze nijako ublizit a vyzra to zaujimavo. Na rtg pluc som bola asi pred 1,5rokom a bolo to ok. Tiez uz som uvazozvala nad sarkoidozou, clovek by uz mohol dostat titul MUDr. ked uz ma nastudovanych tolko chorob spolu s priznakmi a liecbou :)

edita074

lienocka: mna boleli klby, opuchli, zapalili sa, bola som malatna, unavena....
zistilimi sarkoidozu pluc. skus este na plucne snimok pluc. je to autoimunne ochorenie.
len tak ma to napadlo, ked nahodou citam o tvojom probleme. inac ti pomoct neviem.
skore uzdravenie prajem a mysli pozitivne.

doubledog

lienocka, len taka poznamka na okraj.

tvoje nedovera v alternativnu medicinu a dovera v klasicku medicinu ma ake vysledky?

roky chodis po vysetreniach, nic ti nevedia zistit, trpis dost neprijemnymi priznakmi, pomaly ta uz povazuju za simulantku. a medzitym sa tvoja choroba zazrala hlbsie do tvojho tela.

to je predsa zufaly neuspech.

napriek tomu sa nadalej obracias na lekarov s tym, ze alternative neveris.

to ja osobne povazujem za velmi cudny pristup, ja by som na tvojom mieste skusil vsetky dostupne moznosti.

machulka44

Lienocka,
mozno to vyznie trochu nevhodne, ale zahraj niekedy divadielko - postavis sa zo stolicky zacnes trosku krivat...bolesti noh, alebo si rychlo znova sadni, ako keby sa ti zatocila hlava. Viem, mozno to znie trosku sialene, ale...podobne bol na tom aj moj otec po navrate z dovolenky v Egypte pre cca. 5 rokmi...dnes pomaly prehrava boj zo zakernou chorobou...nechcem strasit, ale vyuzi aj moznosti alternativnej mediciny...lekari su tiez len ludia a niekedy len tapaju...