Ray Bany- fake, ci origos

Príspevok v téme: Ray Bany- fake, ci origos
ele

Dobry den, objednala som si tieto okuliare cez internet za 35 euro(vydrazene), prave mi prisli s puzdrom aj s ostatnym prislusenstvom, no ked ich porovnam s mojimi RayBan-ami, ktore som si kupila v orig. predajni, nezdaju sa mi ako orig. Puzdro aj nadpisy, su ako napodobnenina, inak maju aj pecat, aj handricka je trosku ina... Neviete ako by som mohla zistit ci sa jedna o autenticky vyrobok Ray Ban? Myslite ze pochodim v obycajnej optike, maju tam nejake merace?? Dakujem krasne za reakcie.

ele

sasa ved ja viem ze su aj ine hodnoty, mne hovor nieco o tom, som matkou, ja to tu neriesim ako zakladnu otazku mojho zivota, tak ale kazda tema je o inom, a tato nie je zrovna o filozofii zivota, tak dik... koniec diskusie

sasa1

ele
myslela som to tak ako si to napisala no proste ze feik su tie pancovane a na orig.nemaju ale nakolko mam tu Vieden daleko lebo nepracujem len na Slovensku (a v okol.) tak si snazim zohnat i v zahranici ale pravdu poviem vyrastla som a tie znacky velku cenu u mna nemaju su i ine dolezitejsie hodnoty ....
mam pocit ze sa tu nemame az tak zle na tomto nasom slovensku to inde uuuuf to je divocina .........
ale dik :))

ele

Uz viem ako si to myslela, ze asi ten akoze feik, bude original? Ked to RB laserom je znamka originality? Musia tam byt aj ine parametre, musim zistit ake..

ele

Sasa to je neporovnatelne, ceny vo Viedni a tu. Tie moje ma vo Viedni vysli na 160 euro pred dvoma rokmi, krasny model, mohutne okuliare, este dnes mi ich kazdy chvali a tie iste stali tu na SR okolo 200 euro a davali uz take dochytane, odskusane, vo Viedni ti daju vzdy fungl nove zo skladu. Teraz co si myslela ze maju to RB, tie tvoje feiky akoze??

sasa1

ele
...vazne omacka dnes som bola poobzerat v ORIG.predajni a sakra to RB tam je aj certifikat mi p.ukazovala...tak ja som dopletena taky tak............asi idem pokukat do Viedni aj MAC tam maju lacnejsi ach jaj......

nexus

..Denz je fajn, ja si o niekedy len tak dotahujem, ved sranda musi byt, neviem preco tu niektory vsetko beru tak vazne...bez srandy je co? no depka, holubkovia moji...
ele, ty mi s tou pecatou furt robis chutky :)minule som si v lidli kvoli tebe aj jednu kupil, ale som sa ju neodvazil este nacat, lebo by zmizla raketovou rychlostou...

ele

ale inak ako okuliariky su nadherne, krasne zrkadlovky Aviators, prepracovanie som myslela na puzdre, pecati, handricke, napisoch, atd.... Aj tak dufam ze sa nerozpadnu, a este som nevzdala to ze by sa mohol jednat o orig. A su made in Italy,tak neviem.. :))