ako sa vyrovnat s neverou?

Príspevok v téme: ako sa vyrovnat s neverou?
werca

dozvedela som sa, ze moj priatel ma vselijake bokovky, verila som mu velmi doteraz, teraz mu neverim, ani ked povie dobre rano :-(. Co sa s tym da robit, stale to mam pred ocami, ako ho vidim s inou, kedysi sa mi uz take s nim prihodilo, ale myslela som, ze trochu rokmi zmudrel, ze sa vyburil. Strasne trpim, schudla som, nechuti mi jest, on sa tvari, ako najvacsi boss, nevie sa vzit do toho, ako mi je. celu situaciu zlahcuje, ...asi takym sposobom -ze, no co take sa stalo.... prosim vas, poradte mi, mam ho rada, ako mam tu bolest prekonat :-(((

lost

No po tom co som to tu vsetk oprecital, priklanam sa na stranu,
jeden
dva
tri
A DOST!

Proste risk je zisk, risknut novy zivot, zabudnut na stary, skusit zmenu, bez zmeny to nejde.

Preco sa asi tak vela ludi "boji" co sa stane v roku 2012 ? Lebo sa boja zmeny, pohodlnost.

Ti co sa neboja, nemusia bezprostredne zit "zo dna na den" alebo zname ako "carpe diem", ale neboja sa zmeny, vyziev a noveho prostredia..

Je to tazke, jednoznacne velmi komplikovane, a ani si nedokazem predstavit co by som robil na takom mieste.

Ale su tu dve moznosti:
1. zostat, mozno v zacarovanom kruhu a nic nerobit
2. zostat, ale dat mu ultimatum (nejake posledne varovanie, zeby rozvodovy list na stol?)
3. okamzite odist, jendoducho pohar pretiekol..

Kruty problem treba riesit kruto, alebo bez citov..

Prekazka je ze ho este stale mas rada, cize mu budes donekonecna odpustat, to je taka jednosmerna smyklavka do sebedestrukcie...

nexus

..ano ano , orionka, spravne :))
..nie , nie mercedes, myslel som slivovicu :)
ako ti vravi orionka , ...takto sa pekne zalubis do ineho,
a rozchod bude bezbolestny...aspon pre teba teda.. :)

orionka

maj aj ty bokovky,no ved co by sa asi take stalo,ty sa nebudes trapit a este si aj uzijes,nebudete si mat co vycitat

kajka01

werca, podla toho ako pises zrejme nerozmyslas vobec o tom, ze by si ho opustila. v tomto pripade ti nezostava nic ine len trpiet lebo on to bude robit stale takyto ludia sa nikdy nezmenia - mozno na nejaky cas ale vsetko sa vrati casom do starych kolaji. a prepac ale tebe nepomoze ani to ze on bude ziarlit, lebo ako sama pises chce aj teba, tuzi aj po tebe takze nic prevratne sa tam nezmeni akurat ze si poziarli ale on svoju naturu tym nezmeni. obzvlast ked ho to vobec nemrzi a berie to akoby sa nic nedialo, aby ste sa nakoniec nedostali do stadia, ze sa uz nebude ani obtazovat to zatajovat pred tebou a teba potom bude moct aj porazit a nic s tym nespravis.

rew

werca> stranky vztahy nerozbijaju, vztahy rozbijaju ludia. Ak niekto chce podviest, podvedie ci s pokecom alebo bez neho.

werca

nemam rada, ked sa tu temy vymyslaju, chodim sem dost casto a rada poradim a boli ma, ked ma niekto podobne starosti, ako ja, vtedy tiez radim -utekaj co najdalej od toho debila...
rok dozadu som tu riesila neveru cez internet, ale to je ina kapitola, ako slavna stranka POKEC porozbijala stovky vztahov :-(((((