Baby aj vy to robite?

Príspevok v téme: Baby aj vy to robite?
klarika-1

Baby, aj od vás vyžaduje priatel, aby ste ho stále obskakovali? Urob mi jest, prines mi jest, prines toto, a tamto, nakúp, navar, oper. Akonáhle odmietnem, tak som lenivá a neschopná. Niekedy si pripadám ako služka. Pravda je že on zarába, ja ešte nie, tak si na jednej strane aj myslim, že ved to je moja povinnost, kedze on všetko financuje. Aké su vaše vztahy?

Deee

euizie tak mne sa zda uz tych 250 pre dvoch ludi az az, trojgaraz, 5 izieb, dve kupelne a obrovska obyvacka...tak este som rada, ze len take mini na dnesne pomery :-)
moje zlaticko mi aspon kupi pomocky na udrzbu domacnosti, umyvacka riadu je dnes pomaly standard, ale tesim sa z nej ako dieta, teraz sa chystam na robota roombu na vysavanie a neskor ked sa osvedci aj scoobu na umyvanie podlah...
ale dosledne ukryjem pred svokrou, ta povazuje taketo pomocky za vizitku lenivej gazdinej akoby doma nebolo co ine robit...

euizie

klarika no a to s nim chces ostat, nebodaj sa zanho vydat? Velmi dobre si to zvaz, naozaj. Ak sa nechces rozvadzat alebo aby ta nazacal nebodaj fackovat. Zatial to je len tvoj priatel, mozes od neho odist, potom budes mat trochu viac zviazane nohy, ked sa zanho vydas.

euizie

klarika, nie, manzel mi este v zivote nic skarede nepovedal. Uz len to by chybalo...On ma vzdy pekne poprosi a "zagula" pri tom ocami, ze som namakko:) Ani mi nic nevycita, neprotireci. Ked je k tebe hrubi, fakt by som uvazovala, ci je ten pravy.

jajka001_

ale jasne, ze to vedia. ved zvladnu ovela komplikovanejsie veci :) je to len pohodlnost
a ja radsej ako niekoho presviedcat hodinu ze ma nieco spravit, spravim sama
moja chyba, ja viem

euizie

klarika, vec je taka, ze vztah je zalozeny na malickostiach. Ked ti zacne zopar malickosti vadit, stane sa z toho guca.

jajka001_

klarika - on ti nemoze rozkazovat. on ta moze len pekne poziadat alebo poprosit. aj forma je dôležitá. spravis to aj tak, no zakladna slusnost by tam mala byt. a citis sa lepsie.

klarika-1

už som mu hovorila, že s ami to nepači, že ja robim niektoré veci tak a tak a nech si zvykne, no akosi to nepomáha, zrazu som potom divná, rozpravam hluposti, neraz som si od neho vypočula hrube nadávky, no povedz vynadal ti už niekedy manžel?