Falošné kamarátky

Príspevok v téme: Falošné kamarátky
slniecko00

Mám taký menší problém, na strednej škole som mala dve dosť dobré kamarátky,neboli to úplne najlepšie kamarátky,o tú najlepšiu som prišla,a tú mi už nikto nenahradí...ale aj s týmito dvoma som si dobre rozumela,všetko sme si rozprávali,stále sme boli spolu,kecali sme o všetkom,chodili sme spolu na diskotéky a tak...A raz som sa náhodou jednej z nich dostala na facebook (dávnejšie mi dávala kvôli niečomu heslo)asi na to ale zabudla,a prečítala som si poštu ako ma tie dve ohovárajú,a odvtedy ked vidím,že sú tam obidve prihlásené tak idem na kamoškin f.a čítam si ako ma ohovárajú,fakt nikdy ma nezabudnú spomenúť...vždy niečo na mna majú,aj na môjho priateľa,pritom im nikdy nič nespravil...mne to pripadá jak závisť,alebo neviem čo. Prečo ohovárajú môjho priatela ked im v živote nič nespravil? Za to,že jedna z nich ma fakt debila a chalana,a na druhú sa vykašlal--? Nechápem o čo im ide...
Chcela som im už aj niečo na to napísať,ale potom,že radšej nie,takto sa aspon dozviem čo o mne píšu...a teraz mi písali,že sa chcú stretnúť...nechápem na čo,ked len na mna nadávajú jaká som trapná,a zrazu sa chcú stretnúť? Tak som napísala,že pôjdem s nimi teda von...A rozmýšlam či im mam povedať,že viem o tom čo si o mne píšu,jaké sú trapné...alebo to mám nechať tak,lebo už nemám v pláne byť s nimi dalej v kontakte,iba teraz a konec...

sibalka:))

SLOBODNA ma pravdu,ja to riesim rovnako..tiez sa priatelim s muzmi,je to sice tazsie o to ze niekedy jedna strana zacne pocitovat to viac ako priatelstvo,ale oni su v tomto uplne ini.So zenami kamaratkami mam velmi zle skusenosti.Nedavno som tiez prisla o najlepsiu kamaratku.Vysvitlo ze so mnou sutazila,ci co,porovnavala sa a mozno aj zavidela.A to sa mi stava pri kazdej.Nechapem preco,ked nemaju na co ziarlit ci zavidiet.Ohovaracky..to som si uz zvykla,prosto zeny nedopraju tej druhej.

Slobodna

A práve pre toto sa radšej priatelím s mužmi :-) ženy medzi sebou vždy súperia, snažia sa lepšiu konkurenciu zničiť všelijakými podlými spôsobmi- ohováranie, závisť, podrazy atď. Je to absolútne bežné a normálne, treba si na to zvyknúť a podľa toho sa zariadiť. Hlavne sa naučiť prestať si to pripúšťať k srdcu. Keď ťa tak silno ohovárajú tak si jednoducho pomysli, že si lepšia ako oni, keď ti majú čo závidieť.

mirka 23

A ty si aka kamoška že im lezieš do sukromia? :D Ja by som im to nevravela.. vyjdeš z toho ty ako največšia koza. Ono baby su take.. zavistlive a neuprimne... Nič si z toho nerob. A ty si to necitila predtým, že ťa nemaju radi? lebo ja citim, ked je niekto neuprimný, že sa mi smeje do oči a za chrbtom ma ohovori.. a viackrat sa mi to potvrdilo. A inak kolko mate rokov?