Závislosť na sladkych malinovkách

0vecka

ja som bol tiez taky.... skus najprv pit vodu od smedu proste sa premoct a za tym tak deci toho sladkeho len na chut.... inaq voda je teraz pre mna uplne naj :)

- mira

Mal by si obmedziť solenie a vylúčiť mäso, vajcia. Tieto potraviny ťa sťahujú a ty túžiš po uvoľnení a príjemnom pocite. To uvoľnenie máš po sladkom. Takýto jedálniček ťa ale privedie skôr či neskôr k vážnemu poškodeniu zdravia.
Mal by si jedávať celozrnné obilniny ktoré obsahujú o.i. polysacharidy v kombinácii s ďalšími vitálnymi zložkami a dodajú ti rovnomernú energiu a pokoj.

emiirka

Prejdi aspon na sladene mineralky, alebo na mineralku so sirupom. Ja tiez neviem pit cistu vodu, tak si davam sirup.

verne

no hej, aj sa sa niekedy neviem zdrzat na sladke:) Ale tak vies ze telo potrebuje cistu vodu, tak sa budes musiet donutit. Ale vlastne mam trik: nekup si ziadne bublinkove "sajrajty" ale kup si sirup a rob si z toho malinovku, trosku sirupu a voda, podla mna to bude aspon o trochu lepsie. Ak nie pre zdravie, tak aspon ekologicky, lebo nebudes minat tolko plastu/flias:)

verne

a co dzus? namiesto sladenych napojov, neskor zriedis 1:1 s vodou a potom uz len vodu:)
predstav si tvoje oblicky ked nevideli cistu vodu uz par rokov a este tie kocky cukru, v 2,5dcl viney je 8-9kociek!