Poplatok za pečiatku

neva

Čo sa Vám robí, prečo ju odsudzujete za to, že sa ozvala proti poplatku.
mamina11 máš môj obdiv, že si našla odvahu a postavila si sa proti tomu.
Ja som mala štastie na pediatričku, ktorá nikdy nepýtala za rôzne potvrdenia pre deti do školy nič.

vivicia

mamina, sa mi nechce verit: naozaj ti doktorka ten poplatok vratila ? Myslim, ze horsi kseft si uz ani nemohohla urobit. Boze!

veerona

mamina11, ty si jaky primitiv ?
Za 10 euro naseres doktorku svojeho maleho ? Ti sibe? Alebo chces vymenit doktorku? Ja by som sa tam hambila ukazat.
Si uvedom, kolko zaplatis za STK. Za posudok na mrnavu stienku pre stavebny urad sme platili 7.500 Sk, proti tomu su poplatky u doktora malina.
Za posudok, ze dedko moze mat opatrovatelsku sluzbu sme platili 13 euro, je to najnizsi poplatok, aky som za posledne roky platila za daco take.
Alebo si urob razitko a razitkuj si to sama, ked si taka mudra.

tapp

.. o com to je .. by ti povedal lekar, neviem. Ze by o tom, ze nemaju rtg-oci a ze do uvahy prichadza X moznosti, ze jedna diagnoza sa u x ludi prejavi y sposobmi, ze choroba sa aj vyvija a meni sa jej prejav, neviem...
Mozno mas pravdu a hoci sa na medicinu hlasia premianti tried, tam ich preskolia na slepych a blbych.
Keby to bolo jednoznacne a vsetko hned jasne, nebola by medicina najtazsia skola a nerobili by sa konzilia .. Pozeras dr. Housa ? Ake tam jeho tim poskytuje napady ? No,a to bezi aj tu. Len ti doktori nie su v jednej pracovni, nie su v seriali, kde maju vsetky vysledky za 2 hodiny, na Slovensku nie je ziadny medicinsky Chuck Norris...
K tomu vsetkemu sa musia povzniest nad taketo blbe reci od ludi, ktori by neurobili ani prvu skusku na medine.

jedna23

tapp, ja tu nepíšem o tom, aby nás lekári uzdravovali donekonečna :D ale o tom, že nevedia rozlíšiť príčiny.. ak mi po operácii lekár povie, že "to máte nejaký vírus" a v druhej nemocnici už to je pooperačný zápal.. tak o čom to je? tam ma chceli rezať, v druhej mi to vyhnali antibiotikami.. o tom to je.. že tu je možno zo 100 lekárov dôsledných a znalých len polovica

eliska555

Ak objednávate výživové doplnky Swanson, dr.Best … so stránky iherb. com môžete použiť mojho referral code: LUD452
odpočíta Vám to zľavu 5% z objednávanej sumy. Kod treba napísať do okienka, posledný riadok v objednávke-
New Customers: If you have a Referral Email or Coupon Code, enter it hereand then click on "Update".

tapp

delphia, kasli na nu... toto nema cenu.
Mam v rodine lekarku, poznam situaciu.
Keby ste sa vy debili v bielom poriadne ucili, potom poriadne pracovali (zadarmo, sak ste prisahali), bol by tu priemerny vek dozitia aspon 150 rokov.

delphia

jedna 23, malo vzdelani lekari, chabe sluzby,...no co este nam napises?

predpokladam, ze ak ochories, pobezis do anglicka. alebo budes rada, ze ti zivot zachrania hen za rohom v najblizsej nemocnici? lebo vies, nasi "malo" vzdelani lekari vedia aj zachranovat zivot!

tapp

Jedna23, mas pravdu, pretoze v amerike a anglicku maju okamzitu a 100% uspesnost, vdaka vzdelaniu, samozrejme. Nasi su nevzdelaní, preto sa tak lahko umiestnuju v zahranici.
Chapes aka hlupost je taketo zovseobecnovanie ? Sudcovia su uplatni, advokati hajzli, bankovi uradnici zlodeji, ucitelia neschopni, policajti - ani nemam slov. Napis, co robis, napisem ti, ze aka si. Nech vies.
A co to ma s poplatkom za peciatku... Ty si len potrebovala vyliat trocha zloby, vsak...