problem

sašenka

mumo, narusena sliznica, popripade prekonala zapal...... ale najskor ta sliznica..tam pomoze antikoncepcia....nizkohormonalna vraj.

lunika

porebujem radu jedna strana vaginy je vacsia ako druha citim pod kozou malu gulicku ktora sa pohybuje a niekedy zmizne.Boli to len obcas co je to dakujem

sharlote

ahoj., potrebujem radu, dva roky som uzivala antikoncepciu, pred jej uzivanim som mala bolesti mimo menstruacie, lekarka vravela, ze su to ovulacne bolesti a nechala to tak. Teraz sa mi tie bolesti vratili a neviem co s tym, je to dost neprijemna bolest a neviem co robit. dakujem za radu

zuzana

michal33 moze byt, ze pri styku, ked este nie je dostatocne pripravena, tak sa narusi sliznica a to moze aj sposobovat mensie krvacanie... pripadne to moze znamenat aj zapal, pripadne aj zavaznejsi gynekologicky problem.. mala by ist k lekarovy, aby sa toto riziko vylucilo... a hlavne ak sa jej to u inych patrnetov nemala... /predpokladam, ze bolesti ani pri styku ani po nom nema, ak ano, tak potom nech navstevu lekara neodklada/ neodlada/

michal33

ona prisla o panenstvo uz pred rokom.
a teraz sa jej stava ze po milovani ma tak 1den slabé kramiky a potom zase nic.hovoril som jej nech ide k doktorovi ale nechcem ju nutit.antikoncepciu neuživa.