Jacmen v oku..ako sa ho zbavim?

RNG

HerbPharma v Zurichu je firma s kapitalom 100 000 svajciarskychn frankov, tj nic
www.moneyhouse.ch
Herb-Pharma s.r.o je aj ceska firma, ktora ma medzi "svojimi" produktami aj citrovital. Jej velkost nepoznam, ale odvolavaju sa na kvalitu zarucovany materskou firmou.
Tj obe su len na reklamnom papieri vyrobcovia a zrejme im niekto ten citrovital vyraba a bali s ich menom. Ale kedze to neoznacuju ako povodny patentovany aktivovany vytazok z grapefruitovych semien citricidal, tak ocakavat, ze to bude mat rovnake vlastnosti je pochybne.
Zialbohu to plati aj na mnoho inych firiem , ktore predavaju svoj tovar v poskomunistickych krajinach

daskaaaaaQ

panovi light18... DAKUJEM, detsky sampon zazracne pomohol. myslela som si, ze je to totalny nezmysel, no skusila som to, kedze som uz nemohla ani oko otvorit.. Je tomu hodinka a jacmen je takmer uplne prec... Skuste to vsetci, co mate problem... ale jemne pre istotu.. na vatovu tycinku a natriet..

vsevedka

smutne_ocko, ako tu uz bolo spominane, urcite si kup B komplex forte, pripadne mozes aj jest cerstve drozdie, vyhybaj sa prievanu, natieraj si oko predpisanou mastou a cajom z ocianky(kupis v lekarni)si mozes oko preplachovat, alebo dat na kozmeticky tampon a prilozit (viac ako na 5min. by som nedavala, pretoze vychladne a chlad na jacmen nie je vhodný

v odbornej literature som kedysi citala, ze caj z ocianky sa pri ocnych problemoch nepouziva len zvonku na obklady, ale mozes ho aj pit, niekolko krat za den

a kvapky z grapfruitovych jadierok maju v kazdej lepsej lekarni pod nazvom CITROVITAL, vyrobca Zurich, Svajciarsko, cena cca 6,5 eur, skutocne doporucujem, dobre zaberaju, doporucene davkovanie na pribale je sice 2x denne len 5 az 15 kvapiek do pohara vody, ci caju, ale moja skusenost je, ze treba 2x denne aspon 20 az 25 kvapiek (nezlakni sa je to dost horke)

Iveta Michael

kalusa

ja som vždy tvrdila že verejné kúpaliská a bazény...fuj! v živote ani prst neomočím nieto sa kúpať...

chúďa malý..ale tak neboj,určite sa to po krátkom čase zhojí!

Iveta Michael

delfinik:))))))))))

prepáč ale tak som sa na tom dobre zasmiala...

kks...však tou 5 centovkou po oku to si akurát dobre ,,zarobíš,, na poriadnu infekciu či nie..?

inava

Ja som bola na očnom teraz nedávno, mala som vnútri oka jačmen,ale kedže už bol zatvrdnutý mastička nepomáhala, tak ho doktorka vyrezala,,nebolelo to,dala mi injekciu na umrtvenie:-)

PqwertikaE

ahoj, ja som to mala pred troma rokmi-a dost velke som to mala a ocny lekr mi dal antibioticku masticku, ja som si to 3 krat denne po 7 pulzov ozarovala bio lampou a potom som si prikladala take tie hrejive zimen vankusiky na to-to su take, ze ked puknes vo vnutri taky pliesok, tak ta tekutina sa ohreje vo vnutri..no a po 3 tyzdnoch som tam uz nic nemala a mam s tym stale pokoj..

Martina3110

Veľmi pomáha prikladanie teplého obkladu z očianky. Ak by niekto potreboval stačí sa ozvať...a takisto dá sa zakúpiť sprej aloe vera,ktorý je dobrý aj na rôzne ranky a vyrážky, stojí cca 4€ ..nastriekať na vatičku a potrieť jačmeň, mal by zmiznúť do troch dní.

afro

janab, Ked sa urobí jačmen na oku, to znamená, že telo nemá vôbec vit.B?
ja beriem vit. B uz druhy mesiac denne a zacal sa mi robit asi jacmen. alebo herpes? dva tyzdne ma podvecer zacalo velmi pichat v oku, rezat, slzit chvilu, myslela som si, ze mam zlu spiralu alebo co. a teraz uz treti den mi opuchlo viecko a je tam akoby nejaky pupak vnutri. trosku to citim, ked zmurkam. je to jacmen alebo herpes??