Vnutorne pysky prilis velke

Príspevok v téme: Vnutorne pysky prilis velke
hanbimsa

Ahojte. Mám taký problém. Myslím si že ide skôr o moju psychiku ako o estetický problém ale... Ide o to že vnútorné pysky mám hrozne veľké. Mám 16 a na plastiku sa môže ísť až od 18tich. Mám chalana,je to vlatne môj zatiaľ aj prvý a chodíme spolu už dva roky. Hanbím sa preto pred ním kvôli tomu vyzliecť a on to nechápe. Nevie, o čo sa jedná ale začína ho už vážne štvať že ja jeho uspokojiť môžem , ale jemu mňa nedovolím a ak ma vyzlečie nohavičky si vždy nechám na sebe. Neviem ako to mám riešiť. (Prosím ak chcete urážať tak si to píšte inde, ja to myslím vážne a nepríde mi to vôbes smiešne )

xXxYx

nie, nenavrhla to ona. normalne som za nou isla a vysvetlila som jej, ze je to PRE MNA problem a ze mi to prekaza. pretrcali asi taky 1 cm zhruba. no a teraz ich mam krasne malicke, bez jazvy, proste nic nie je poznat. isla som do uplnej narkozy. hned na druhy den rano domov, bolo to rychle a vlastne aj to hojenie. tieto miesta su najviac zasobene nervovo aj krvou. a nie, nie som z BA. taketo zakroky sa robia vsade a su pomerne bezne :P

karinka23

aj ja ich mam vacsie, teda nezavadzaju ani nic ale jasne "pretrcaju" cez vonkajsie. ale nikdy ma nenapadlo zamyslat sa nad tym, ake "maju byt", az kym sa tato tema v poslednej dobe tak nerozsirila na forach. tak mi to nedalo a opytala som sa priatela ze co on na to. a ten skoro spadol od smiechu ze co sa to dnes uz riesi, krutil hlavou a to uz ma 30 rokov takze co-to uz videl ale tiez mu nikdy nenapadlo porovnavat ktora ma ake...takze tak. pokial to nerobi zdravotne problemy, nezavadzia to, tak naco to riesite... to moze len clovek co nikdy nemal ozajstny problem.

pls

a to ti navrhla doktorka, ze ti to spravi? ak ti to nie je blbe, kolko cm mali? lebo ja mam podobny problem (nemyslim len esteticky), ale nemam tolko penazi a o tejto moznosti som nepocula. a nahodou nie je doktora z ba?

xXxYx

nedala som si to robit na sukromnej klinike, ale u mojej gynkologicky, ktora robi zaroven aj taketo plastiky, nestalo ma to absolutne nic co sa penazi tyka. hojila som sa cca taky mesiac. bolelo ma to len bezprostredne po zakroku, potom uz ani nie. akurat taky neprijemny pocit to bol. a to sitie dost otras no. ale da sa to prezit. hovorim, nelutujem to :)

xXxYx

tiez som mala taky problem ako ty. hovorim problem, pretoze pre mna to problem bol. nepaci sa mi to, nebola som so sebou spokojna, zavadzalo mi to pri sporte, dokonca niekedy aj pri chodzi. podstupila som labioplastiku a urobila by som to milionkrat zase. absolutne to nelutujem. pre mna to bola strasna ulava, aj psychicka aj fyzicka. ale ak sa rozhodnes urobit to, tak len pre seba. nie pre chlapa.

bibba

no nehnevaj sa, nejde mozno ani o to ze chalani nemaju radi take a take pysky.. hlavne nemaju radi hanblivky, tak prestan byt taka, lebo ho od seba iba odozenies nakoniec. je to velmi odpudzujuce ked z cloveka vyslovene "krici" ze neni so svojim telom spokojny. radsej sa trochu zmen a kasli nato.

kaciatko_7

nemas co riesit, to je proste uplna hlupost sa tym zatazovat. ja to mam tam dolu tak isto ako ty a nikdy som sa tym nezatazovala. spociatku som sa pred svojim priatelom tiez hanbila ale to bol len prvotny strach. navyse ked ta lubi, tak mu to vadit nebude, prave naopak. este v obdobi ked som sa o to zaujimala trochu viac, tak som o tom veeela precitala a poviem ti ze chlapcom sa to prave naopak velmi paci a aj viac ich sex s takouto babou vzrusuje, ked chapes preco. tie co to maju tam dolu vsetko male, su sice pekne na pohlad ale menej vzrusive pre chlapov...