Nechcem ist do skoly....

Prezyvka055

uj47 -> falsovat sa imho vobec neoplati, toto by som vobec ale vobec neodporucal, mozno par krat to vyjde ale raz ta chytia a si v prdeli, takze toto radit detom je hlupost.

Podla mna treba vsetko s mierou, myslim ze s normalnym pristupom k skole sem tam rodicia prizmuria oko aj lekar. Netreba nic prehanat ale raz za mesiac dva sa uliat da, coz si myslim ze pri nenarocnosti skoly a mnozstva volna v skole je az az.

Ricker ✌

Bóže... Vy ste ale decká, mám 13 rokov a keď nechcem íst do školy, proste nejdem... Logika ne?
Je také tažšké si zobrať tašku na chrbát a íst akože do školy? (Medzitím môžeš íst do reštaurácie alebo do nákupneho centra aby ty nezamrzla tvoja chlpatá kunda v tejto zime...) ✌

Lara croft

Viete co mate urobit povedzte mamine ze bolí ma hlava a brucho a mamina este o tom porozmisla a povie Ano mozes byt doma

uj47

Neviem, dnes už prekopírované, či rôzne preskenované a sfalšované podpisy veľmi nepomáhajú tak ako pred 10 rokmi, keďže každý učiteľ to dnes už pozná, že bežne dnes už takéto finty, triky existujú a hneď to aj zistí, že to nie je pravá ospravedlnenka, nehovoriac o rôznych ospravedlneniach od rodičov a pod.
Najlepšie čo poznám ako sa vyhnúť tomuto problému, že neprísť do školy je zájsť ku obvodnému lekárovi, resp. tvojmu všeobecnému a vymyslieť si, pretvarovať a rôzne nepríjemne, ťažko sa tváriť, že ťa niečo bolí, že máš chorobu a tak, len ťa obzrie a hneď ti dá pečiatku.
P O Z O R ! ! !
Ak ku nemu chodíš zvyčajne aj 2 - 3x mesačne, tak zhruba po určitej dobe, zhruba 1/2 to môže zistiť a potom pri následnej kontrole ťa ihneď pošle preč, čím nemáš pečiatku a máš neospravedlnené hodiny, pokarhanie učiteľov, riaditeľov, 2 - ka zo správania a pod. veď poznáš to . . .
Ale aj s lekárom sa dá sem tam manipulovať, ja keď som chodil často a už sa nemal ako pretvarovať, vymýšľať si rôzne hlúposti, že mi vždy niečo je, tak som sem tam aj prišiel a spomenul, že mám iný problém, napr. vybavenie nejakého oslobodenia na TSV, či rôznych iných formálnych potvrdení čím mi zároveň dal pečiatku do slovníčka, žiackej knižky celý deň, ale aj to len sem-tam.
Je tu ešte 3. možnosť a to najlepšia, že pokiaľ už máš v slovníčku pečiatku s pečiatkovým dátumom a nemáš to podpísané triednym/ou, tak môžeš aj zgumovať pečiatkový dátum a s perom s československým typom písma tam dopísať ten aktuálny, aby to vyzeralo, že je to písmo staršej osoby, nejakého lekára, len pozor, nesmie to triedny zistiť, že si zgumoval pečiatku a dopísal si s perom tvoj, príp. aby nevolal tvojmu lekárovi a nešiel si overovať, či to naozaj takto napísal, spravil on, lebo ak sa zistí, že to tak nie je, tak potom z toho nič.
No najlepšou možnosťou z toho je asi mať kamaráta lekára, či lekára z rodiny, pretože ten má najväčšie šťastie v živote, že ak by triedny u neho zisťoval sfalšovaný podpis a vopred oznámiš tvojmu známemu lekárovi, že nech povie, že to robil on a v skutočnosti si to robil ty, tak potom máš 100% garanciu, že ti to prejde, lebo aj keby lekár klamal, tak aj tak mu učiteľ uverí, jednoducho dneska lekárovi uverí snáď hádam každý, ak sa vôbec nemýlim !

Fari

Co nam spravit aby som prinutila mamu aby ma nechala doma?zajtra mame tazku pisomu z matiky a z geometrie tak by som potrebovala ba tuto otazku odpovet aspon do 22:30 alebo 23:25 prisiiiim!!!

Fari

Co nam spravit aby som prinutila mamu aby ma nechala doma?zajtra mame tazku pisomu z matiky a z geometrie tak by som potrebovala ba tuto otazku odpovet aspon do 22:30 alebo 23:25 prisiiiim!!!

Nina

Nechcem ísť do školy lebo 3 kamošky idu na súžaš a 4 je chora .. Čo mam robit?? :( stalo sa mi to prvy krat nikdy mi to nevadilo no teraz mi to neviem preco vadi vppred ďakujem za odpoved

jdklaf

To vážne, máš rodičov lekárov, keďže nehovorí sa doktorov, pretože oslovenie osobnosti doktor sa povie človeku, ktorý má absolvovaný, dosiahnutý 3. stupeň vysokoškolského vzdelania, čiže nemusí to byť len doktor z medicíny (MUDr.), no môže to byť aj doktor z techniky (PhD.) či prírodných vied (RNDr.), čiže lekárov, dobre ? ! !

No a čo sa týka tvojich rodičov, tak máš len 2 možnosti, buď ich presvedčíš a ostaneš doma, alebo druhá, ak Ti neostáva nič iné, tak musíš to risknúť a spraviť aspoň na len tak tak na 4, aby si prešla, prípadne je tu ešte možnosť C, ale to je nereálna, vysrať sa, spraviť na 5 a o týždeň dva spraviť opravnú aspoň na 4, aby si neprepadla, no na pol roka je totálne jedno, či budeš či nie mať 5 na vysvedčení, lebo automaticky nerobíš žiadne opraváky, aby si prešla, len nesmieš mať 5 na konci šk. roka, lebo robíš potom v auguste opraváky a keď nespravíš, tak musíš prestúpiť na inú školu, keďže isto nebudeš opakovať ročník ! ! !

Ja ty on 3

Ahojte.Zajtra mame školskú z matiky.Srrašne ju nechcem písať..Už dnes som v škole triednej povedal že mi je zle zavolala mame a poslala ma domov.Ale zajtra ta školská..Poradite mi prosím?(Mám rodičov Doktorov).