Som ešte stále tehotná?

Príspevok v téme: Som ešte stále tehotná?
deseo

Včera som zistila, že som tehotná. Potom som však začala špiniť, špinenie sa zosilňovalo, až sa premenilo na krvácanie. Bolí ma brucho ako pri menštruácii, ale bojím sa, že som potratila.
Je normálne, ak žena krváca pošas druhého mesiaca bez väčších bolestí?
Napíšte mi, prosím, vaše názory, veľmi sa bojím.

deseo

Dnes doobeda ma prepustili z nemocnice. V noci som prekonala abortus completus, teda nebola potrebná kyretáž. Fyzicky som na tom lepšie, psychicky som na tom horšie, som však presvedčená, že s priateľom to zvládneme a zanedlho budeme mať naše vysnívané bábätko...

keksa

deseo - pravdepodobne si potratila, kedy si zacala krvacat? v den menstruacie? vela zien je tehotných a ani o tom nevie, na zaciatku nemas sancu, to je zena tehotna len par dní, alebo 2 týždne vajicko sa jednoducho neuhniezdi a pride normalna menstruacia, keby si nerobila test by si to ani nespozorovala. Potrat neboli, ale treba ist k Dr. mozno bude potrebna kyretaz, ak je krvacanie silne, zachranit sa to uz neda

deseopriateľ

Tak moja priateľka deseo, je od včera v nemocnici a sami nevieme poriadne čo sa deje. Vraj máme stále čakať :(

ahoj123

ahoj,ja som pri prvom tehotenstve zacala spinit,aj ma bolelo podbrusko,potom sa spinenie zosilnilo,tiez bol vikend,ale v piatok som volala svojej byvalej gynke,a ta mi vravela ze mam prist ku nej na vysetrenie...potom ma poslala domov-dostala som nejake lieky aby som nepotratila...a v pondelok som isla do nemocnice na ultrazvuk kde ma hned lekari sprdli ze preco som ihned nebezala do nemocnice! hned spravili ultrazvuk,vylozili nohy,napichali mi injekcie a dva tyzdne som iba lezala-lebo som nechcela o to prist....nastastie som nepotratila....ale povedali ze to uz zacinal potrat....takze urcite radsej bez do nemocnice nech ta pozru...drzim palce

deseo

Iné. Začalo to takým jemným špinením včera večer. Toho som sa nebála veľmi, viackrát som počula, že je to normálne. Potom sa to však zosilňovalo. A špinenie sa zmenilo na krvácanie. Ale nie klasické. Ide zo mňa viac, ako počas menštruácie, ale akési redšie... Ako by tá krv bola zriedená s vodou. Priateľ mi sľúbil, že poobede pôjdeme na pohotovosť. Aj tak sa bojím, samozrejme, ale fungujem, nemám nijaké extra bolesti. Neviem teda, čo to so mnou je.