kašeľ

Príspevok v téme: kašeľ
kašeľ

poradte prosím,

celá rodina kašleme, už je to taký hlienovitý kasel, sestra mala zápal priedušiek, moje deti vo výteroch nemali bacila, len tiež kašlu, ide mi o to, že to trvá týžden aj s antibiotikami, a zlepšenie vôbec žiadne. Môže to spôsobovať nejaký vírus? dá sa z výteru zistiť čierny kašel? stále sa o tom píše, tak dostávam strach dakujem za odpovede

Gregor

Na rozpúšťanie hlienov v pľúcach a potlačenie kašľa a tak isto aj k prevencii treba užívať prírodnú liečivu vodu Bílinskú kyselku ktorá sa pije na lačno 30 min. pred jedlom v objeme 250ml (2,5dcl) dospelí, deti 100ml (1dcl) mierne ohriať. Bílinskú kyselku dostať kúpiť v lekárni alebo v niektorých potravinách, H-nova, cop NZ. Cena sa pohybuje okolo 0.90 €. S pozdravom Gregor

jajkafr

kašeľ
buď to spôsobuje nejaký vírus, alebo ma tiež napadá alergia, ale to by ste asi nekašlali celá rodina... určite to treba vyšetriť a nedať sa len tak odbiť antibiotikami bez poriadného vyšetrenia... držím palčeky

matamata

nie mozno ale urcite...antibiotika su huby, plesne...cize budu mat poriadne zaplesneny organizmus, co moze mat nasledky v buducnosti...a este su aj vo vyvoji, o to horsie

toto robi vela doktoriek..vies, im je to jedno, nie su to cih deti..ale tebe by to jedno nemalo byt

kašel

no to bolo tak /vrátim sa k téme/ zobrali výtery a dali hned atb, lebo kašlali moc. Ked som volala o výsledky, tak že nič nikde nebolo, ale atb doužívať. tak.. a ja neviem odporovať, aj ked viem že im tým možno ubližujem

zuzic

lenka teraz sa bojis, raz ked uz budes muset ist uz sa bat nebudes?
poviem ti to takto dlhsie som jeden problem neriesila lebo som sa bala a hovorila som si ze sak to neni take zle ma to cas...teraz uz ked som sa konecne odhodlala nevedia z coho to pochadza a nevedia mi pomoct...chces to takto?

matamata

lenka ked si chces znicit zdravie tak sed doma na zadku, ked chces byt zdrava tak chod k doktorovi..inej rady niet...

lenkaa1985

ahoj rano mam problem z kaslanim ked vipluvnem hlienu tak mam tam trochu krvi ale poobede vsetko ok a k doktorovi sa bojim ist co mam robit

matamata

chces tym povedat ze doktorka dala detom antibiotika a ani neurobila predtym vyter????tak jedina rada znie:vymen doktorku...niektore pchaju antibiotika na vsetko..