Nafukujucie ovocie

simka111

Ja si davam na ranajky- jogurt, tvaroh, banan a pšeničné kličky.... niekedy aj postruhane piškoty alebo keksy... myslim ze do jogurtu sa môže davať ovocie nie???????,

Slobodna

Ovocie sa má konzumovať len do 14hod. a zásadne nalačno. Nafukuje skôr zelenina, ale to po čase prejde, keď si telo privykne a vyčistí sa. Najlepšie je konzumovať ovocie ráno a doobeda, poobede zeleninu. Samozrejme ako tu už bolo spomenuté, aspoň 30min. pred jedlom, nikdy nie po ňom.

simka111

A ked jem obed napr. o 1 možem kludne jest ovocie uz o 4 ???? Alebo nie???? Viem že to závisi od toho aky obed som jedla a kolko som ho zjedla, najlepsie by bolo zjest na obed trocha polievky, čo by bolo okolo 12-1 a potom poobede okolo 3-4 ovocie,,, tak alebo nie???? :):)

A od hrušiek ma naduva, stači ju olupat alebo treba pit len šťavu ????????

popsy

..ale hej , jablka riadne nafukuju, ja neviem, ale asi mam tie kvasinky, lebo po sladkom jedle sa vzdy nafuknem ako hus...:(

didi

no ja vôbec teda nemusím ani luštiny, šošovica, hrach, fazula, kapusta lebo to človeka tak nafukuje, že hrôza a ešte sa k tomu pridáva vlákninové ovocie teda pomaranče, mandarínky a tak....