podte so mnou

ojka

nechcela si si ničiť nervy, tak to radšej nechajme tak (:
a prepačte, nechcela som sa vám tu tak nabúrať a "zaspamovať" Zatiaľ sa tu majte....
ja budem zasa chvíľu ticho a ovládať sa (:

zuzic

dobre tak..mohla by si mi este objasnit tie nesediace fakty s cinmi pls? ked uz to zacalo nech to poriadne dokoncime ok?

ojka

ja sa pre takéto veci neurážam, len nie všade dopisujem smajlov, ked som v zápale písania...
bru noc i tebe (;

zuzic

a ty sa skus neurazat ked to pisem v dobrom a uprimne. pretoze "nikto učený z neba nespadol, a treba vedieť prijať aj dobré aj zlé písmenka smerujúce na našu osobu" ...to s cinmi som tiez nepochopila dnes mi uz asi nepracuje mozog. taktiez pekny vecer a dobru noc prajem

ojka

tak potom mi tu nesedí zopár faktov s "činmi", oukej, tak kašli na nás a nezaťažuj sa našimi asi "nemiestnymi " poznámkami.... pekný zvyšok večera prajem

zuzic

ojka ja viem prijimat kritiku totiz ju pocuvam kazdy den. nezabudam na to co sa stalo ani dobre ani zle, ludia sa menia, priatelia podrazaju. ked ma niekto upozorni na nieco zle nevadi mi to a zamyslim sa nad tym no nech mi to povie do oci kludne. nechcem na nic zabudnut a ani nezabudnem uz som ti pisala ze som vas mala vsetky rada ale je lepsie ked by ste si nenicili nervy ani vy ani ja. neviem sice teraz ani koho si si chcela zastavat ale nevadi.
bola by som rada keby tento prispevok vyznel ako moj posledny na tuto adresu a skusili by ste pochopit. nechcela som nikdy taketo pisat preto som sa distancovala od vas ale asi nepomohlo. vdaka za vsetko

ojka

zuzic, nechcela som urobiť na teba "citový" dojem a tváriť sa ako "citovka", ja len nechápem, ako sa tí ludia rýchlo menia,v tom máš pravdu a uvedomujem si to.... forum by sa bez teba nezrútilo, ale čo to sme tu všetci spolu prežili, na to sa len tak lusknutím prsta nezapomína a zrazu sa to rúca.... teraz sa nechcem nikoho zastávať, ale nevidím nič zlého na tom, že keď ta niekto napomenie, upozorní, možno "skritizuje" v dobrom a potom ťa podporí v ceste za tvojim cieľom....
nikto učený z neba nespadol, a treba vedieť prijať aj dobré aj zlé písmenka smerujúce na našu osobu, .... (:

zuzic

ojka ani ja nemam rada taketo reci, len sa snazim niekomu nieco vysvetlit. by ma zaujimalo...ci by sa tu tato FORUMska zemegula krutila aj bezo mna. skuste na mna konecne nereagovat a nechat ma tak viete preco a kedy sa stalo co sa stalo a ja neviem verit niekomu co... a nebud smutna lebo ja dnes uz zaidne citovky neznesem, okrem ineho ked si mylsis ze je to tak ze nech pises hocico je zle...prave preto prosim nepiste nic a zabudnite aby si nemusela byt smutna. veci sa menia, ludia sa menia, vztahy sa menia...uvedom si to. a drzim ti palce nadalej, myslela som na teba aj ked si dobyjala svoj titul bc:)