Fuziky nad hornou perou

monii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com

nemusite pouzivat vosk je to skvele,netvoria sa vyrazky, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

barbzz

Zvedavô: ja som tiez tmavovlaska...jj holim normalne ziletkou stlae aa ked napriklad chcem ist na kupko laebo tak aby to nebolo vidiet tak vzdy zoberiem novu ostru ziletku a jednoducho dam prec vydrzi kratko mozno jeden den ale peroxidu sa bojim:/

Zvedavô

barbzz: No vsak prave,preto to nechcem riskovat. Len vies,tym ze som tmavovlaska,tak tie chlpky tam trochu viac asi vidno.Ale verim ze v lete sa opalim a trochu zaniknu.Ziletkou to holit nechcem.Ani Opilcu pouzit:-/A ty to teda holis ziletkou?Nevidno to potom moc,ved tie chlpky zhrubnu holenim,nie?

barbzz

Zvedavô: chlpky na bruchu mam aj ja ale to neriesim to so ziletkou hoc kazdy den lae predsa....lebo som pocula ze niektore ked pouzivaju peroxid tak mam potom vyrazky alebo az spalenu kozu lebo tam je to citlive aa vyzera to ovela horsie:/

Zvedavô

Ked si to dovytrhavas,tak si to vycisti pletovou vodou na vatovom tamponiku (dezinfekcia).A uz neviem teda,ci pouzivas make up...ale ja si to zvyknem vytrhavat vzdy vecer,aby som na druhy den sa s tym nezdrziavala a nemala to cervene.Takze sa klasicky rano malujem.V pohode celkom:o)No najradsej by som predsa bola,keby to nerastlo vobec:o(Mimochodom,nad tym peroxidom rozmyslam,kvoli chlpkom na bruchu.Niektore baby to chvalia,ale ja mam fakt strach,aby som si tym neuskodila!Takze mam dilemu...

barbzz

jj ten peroxid to by som sa bala aj ja....asi skusim tu pinzetu aa uvidim aa to si potom davate aj neakuy makeup aby nebolo nic vidno??

Zvedavô

Ja by som sa bala ten peroxid pouzit.Ze by som sa potom vyhadzala alebo co:o( Predsa je tvar citlivejsia.Ked trham pinzetou,tak nemam cierne bodky a trham to tak 2krat tyzdenne,akoze poriadne.A potom uz len vtedy,ked si zbadam daky ten chlpok.Urcite je to vsak lepsie,ako si to klasicky holit.To by som uz bola ako chlap:D

cappy_

ja si odfarbujem peroxidom a melirom...je to ovela menej viditelnejsie...a a aspon sa nebojim ze tam budu cierne bodky

barbzz

a ked si ich trhate pinzetou ako casto?? kazde rano alebo ako ?? ja sa toho bojim ze potom budu rast viditelnejsie alebo budem mat tie cierne bodky:/