Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biosil H ...

boriana

no biosil aj biosil h bezne kupujem v ba v lekarni v ruzinove atrium, taka schovanma lekaren, ale kedze ho maju tam je zrejme, ze sa na slovensku predava a teda gho musia objednat na poziadanie v kazdej lekarni - teda ka su ochotny, ale ved budu mat za to peniaze. ja som s nim spokojna, s tym H, je drahsi ale berie sa len jedna denne, ale ak ti ide o vlasy tak je nutne brat aj nieco lde je cystein a methionin, alebo si ichdokupit samostatne. drzim palce, iked tento odkaz si uz asi nenajdes, kedze je to rok stare, ale pre niekoho kto sem zabludi:))))

chantall79

kupila som ho v tescu lekarni v petržalke, (biosil plus) inak biosil H sa asi u nás nedá zohnať,takže objednávam cez net

mirkaa

ja pouzivam biosil plus a som spokojna. vypadavanie vlasov sa podstatne znizilo a nechty mam krasne dlhe. ale ked som to pytala v lekarni doma, tak to nemali. zijem v prahe, stoji to 65kc, fakt super. asi to nebude to iste, neviem. biosil plus obsahuje aj pantenol, ktory je skvely pre vlasy

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.