Kondomy

AdamKrt

Durex Safe som este nemal. Nebola potreba mat extra hrubsi. Take sa skor odporucaju na analny sex. Ale co sa tyka Durexu, tak je to bezny kondom, nic extra. I Durexy praskaju a u niektorych ludi, extra safe tiez... Tu na fore je tusim tiez viacero odkazov, co im tento model praskol.

Mne Durex, ale iny model, tiez praskol. Ale praskol aj Primeros vonavy, aj extra lubrikovany...

Vsetko viacmenej zavisi od toho, ako sa kondom pouziva. Napr. pri dlhsom milovani moze kondom vysychat a treba ho dodatocne mazat. Co sa mi pozdavaju kondomy - tak Masculan, Bix, ale neni problem ani Carex, ci Mondos. Treba si pri kazdom davat pozor, aby sa nezroloval, dobre sedel a hlavne, ostal stale vlhky, lebo inac sa moze pretrhnut....

AdamKrt

najlepsie v com ? :) Kazdy ma ine priority, rozmer, potreby... ;-)

Skusil som vela znaciek a niektore mam oblubene, ale neni to iba o jednej znacke.

Azzaro

jumbo ..však skús dať dva.
Istota je istota a budeš môcť aj ty hodiť všetko za hlavu a užívať si sexu až do prasknutia.
:-)

mate59

jumbo,tá možnosť prasknutia nie je až taká veľká,ak je správne nasadený.Ak by sa aj stalo, je tu ešte tabletka po.Ale buď bez obáv a užívaj,vychutnávaj.

jumbo

Caute. Vy bez problemov pouzivate kondomy. Viete pytam sa preto lebo ja mam z toho strach. Bojim sa toho, ze co ak praskne. Priatelka brala aj HAK ale tu sme potom odmietli a teraz ficime na kondomoch ale su tam obavy. Mate aj vy obavy ked pouzivate kondomy alebo to hadzete za hlavu a uzivate si sexu.

minimi

skuste DUREX COMFORT XL najdes cez google www.google.sk ak nepomoze, v kazdom sexshope kupite kondomy My.size, velkost si vyberete sami. Len cena je cca 5eur za krabicku

sin

Ahojte. Aj mna by to zaujimalo. Pouzivam Durex-y co maju 56mm sirku a trochu to skrti. Ine, co maju 52mm, tak mi hned klesne, bo ma to tlaci. Su niekde normalne dostat tak 60mm? V kazdom obchode ak vidim gumy co nepoznam, tak sa hned pozriem na obal. Skoro vzdy narazim na velkost 52. Pomoooc :-/