Biorelax Žilina

Príspevok v téme: Biorelax Žilina
sade8

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, ak chodíte na biorezonančné vyšetrenie do Biorelaxu v žiline, aj ja o tom uvažujem, a chcem sa spýtať či sa to oplatí, aký je tam prístup, a či to pomôže. (P.S. - chcem aby napísali tí, čo išli na vyšetrenie s nejakým zdravotným problémom, ale nie na odvykaciu kúru od fajčenia).
Ďakujem všetkým, za informácie.

durosv

Ja som bol na nejakom podobnom prístroji na vyšetrení v spoločnosti BIOHARMONIA (v BB). Bolelo ma rameno a nemohol som vykonávať niektoré pohyby. Pán doktor mi z ruky prístrojom zistil ešte aj čo si kupujem v TESCU, liečil ma nejakými elektródami a gumenými prísavkami. Nič nepomohlo a až na na MR mi zistili, že mám odtrhnutú šľachu :)))

To je môj príspevok, viera (a placebo efekt) dokáže veľa, ale odtrhnutú šľachu neprilepí:))))

Davo17

Počujte mna v roku 2010 naburalo auto a doktori mi dávali 3%šancu na prežitie ked som sa prebral s umeleho spánku začal som k nim chodiť a všetko mi dali do poriadku ... takže aspoň takto im musím podakovať. :-)

Janka

Nedokázal si vyliečiť vlastnú dcéru??? o tom ste sa asi rozpávali na vyšetrení, by ma zaujímalo akú mala alebo má chorobu, keď ju nedokázal vyliečiť??!

zavist...

a jak vies kto som??? :D:D si myslim ze by bolo poduroven doktora, aby reagoval na taketo komentare.. navstevoval som biorelax a myslim, ze tychto par trapnych komentarov od ludi, ktory nepochopili oco vlastne ide a ludi ktorym to pomohlo sa neda ani porovnavat...

ajajajaj

Ale vlastnu dceru si pan zverolekar vyliecit nedokazal svojim zazracnym pristrojom...
je to cele blbost, ale kto je sprosty, zaplati a dobre mu tak.

luckaaa141

Dobrý deň !
Ja som navštevovala toto zariadenie. Nebola som tu jedenkrát, ale mnohokrát. V prvom rade chcem reagovať na recenzie, ktoré tu ľudia píšu. Píšete tu, že doktor zverolekár sa rozhodol, zarábať peniaze týmto spôsobom... viete prečo sa na to dal? Pýtali ste sa ho vôbec na to? Síce je zverolekár, to neznamená, že sa nevyzná v alternatívnej medicíne. Ak ste sa poriadne dívali po priestoroch Biorelaxu pán zverolekár ako ste ho nazvali tam má certifikáty, ktoré sú dôveryhodné.Iné ani nemôže mať, pretože na Slovensku a v Čechách neexistuje vysoká škola na alternatívnu medicínu a vôbec Vám nikto nedá titul na to. Dajú sa jedine urobiť certifikáty, ktoré získate za určité vedomosti a schopnosti. Ja som sa tam dostala náhodou a naozaj mi pomohli, to sa bohužiaľ nedá povedať o našej medicíne, ktorá vždy zlyhá. Brala som rôzne antibiotiká, ktoré mi spolu s inými liekmi a nesprávnou stravou spravili CANDIDU, avšak nepomohli mi. Nútili ma aby som išla na veľmi bolestivé vyšetrenia, pri ktorých hrozí určité riziko. V Biorelaxe vám nikto neberie neustále krv, nepchá do vás hadice a podobné zbytočnosti, ktoré aj tak nič nevyriešia. Ďalej tie alergény. Vy nie ste alergický na tie potraviny a zeleninu, ale každý bacil, vírus, choroba žije z určitej stravy a podporuje jej rozširovanie. Preto vám p. Bajtoš vyhodil zo stravy určitú zeleninu a ovocie do určitého času, pokiaľ bude telo opäť schopné ich prijímať.Ďalej, to že všetci majú rovnaké choroby je normálne. Napríklad : jeden z členov rodiny má helicobactera automaticky ho má celá rodina. Je to spôsobené, že používame spoločné riady atď. Napríklad matka, ktorá ma helicobactera varí a ochutná jedlo , no lyžicu dá naspäť do hrnca je vysoké percento nákazy iných členov rodiny. Priznávam,jediná negatívna vec sú peniaze. Avšak koľko peňazí vrazíte do poistenia a nakoniec vám nepomôžu, v horšom prípade pohoršia stav. Keby typ liečby ako v Biorelaxe dostal zmluvu s poisťovňou, by bol problém vyriešený. Avšak je za potrebné si uvedomiť, že celá naša medicína je postavená na biznise. Farmaceutický priemysel dokonca vyrába lieky, vakcíny, ktoré zámerne poškodzujú niečo i keď na niečo akože pomôžu. To je len tak v skratke, čo si o tom myslím.

titina2

Aj ja som bola na vyšetrení v menovanom zariadení....podľa mňa je to obyčajný podfuk...doktor zvelolekár sa rozhodol, zarábať peniaze týmto spôsobom. Dotyčný pán vás najskôr vyspovedá so zdravotných problémov, a potom sa snaží nastaviť vám liečbu....vymenuje strašne veľa alergénov, aj rôzne druhy zeleniny, ktoré nemôžete jesť....nakoniec vyjde, že nemôžete jesť úplne nič..samozrejme sa liečivé preparáty objednávajú u nich v predajni, vlastne však o to ide, zarobiť.....som zástanca alternatívnej liečby, ale toto sú podvodníci....

sade8

kedze som uz absolvovala vysetrenia aj ja tak mozem povedat ze je to dost draha zalezitost.
dodrzuje sa prisna dieta - vlastne je to len o zelenine,a ovoci - a aj to nie vsetko - podla toho ci vam vyjde alergia alebo nie, a po mesiaci sa robi kontrola - ale ak vam najdu nejake virusy v tele - tak tam chodite na taky pristroj a to je dost narocne financne.
je na kazdom rozhodnuti ci pojde do toho alebo nie - urcite je to dobra vec, ale pre takeho co zaraba miliony - to je moj nazor.