Nič nezabera!

Príspevok v téme: Nič nezabera!
dora

Ja som poctivo makala celý mesiac na cardio strojoch 5x za týždeň, upravila som stravu a výsledok za mesiac dnes som sa odvážila je len 1 kg dole! Som sklamaná pretože viem iný moji spolucvičiaci schudli tak cca 5 kg. Ako je to možné:( Mám 27 rokov a 160/63. To už fakt nemám nič papať? Pijem aj čaj Lietajúca lastovička dobrý na detoxikáciu organizmu a vraj obmedzuje ukladanie tukov. Prosím o dobru radu.

velmi zufala=(

Mam ten isty problem,neviem schudnut už dobre 2roky.Neviem schudnut 7blbich kil.. Viem pytate sa kolko mam rokov,mam 17 a mam 169cm a 55kil,poviete si že čo ta chce ved ma všetko v poriadku,ale nie je to tak,mam velky zadok a velke nafuknute brucho.Skušala som už všeličo 200brušakov,bicykel ale nič,Jem už ani neviem že vlastne jem,fakt si vravim tolko malo jem a vaha ide len hore.Som s toho zufala,nemôžem nosit bedraky,visi mi velke brucho,je to zle. Prosim o radu,vopred dakujem.

sbd

chcela by som poprosiť kiaru 88 ktorá má skúsenosti s Norbiho dietou či by sa mi neozvala na E-Mail frolud@centrum.sk
ďakujem!!!!!!!!!!!

mackousko

Skor by ma zaujimalo co denne jes. Treba zmenit aj stravovacie navyky inak vysledky neuvidis. Dajme tomu ze si das cokoladu ale ta je tak kaloricka ze na spalenie tej cokolady by si mala behat 20 minut. Inak by si sa mala zacat aj merat ako pisala REDBATICA, pretoze ma vo vsetkom pravdu.

redka

necitala som prispevky ale moja rada znie: PRESTAN SA VAZIT A ZACNI SA MERAT!!!!

mala si sa odmerat na zaciatku - pas, boly, prsia, obvod stehien atd... kedze si makala svalova hmota sa zvacsovala a tukova mizla... 1 kg tuku = 1 kg svalov ale!!! tukova bunka je objemovo (opticky) vacsia ako svalova!!! preto este raz prestan sa vazit a zacni sa merat.... neverim, ze ani na obleceni si nepocitila ziadnu zmenu... vaha nie je ukazovatel chudnutia a vypracovavania si postavy... ved predsa nejde o to kolko vazis, ale ako vyzeras!!!

hmmm niekto sa registroval na nick, ktory tu pouzivam asi pol roka, ale ako neregistrovana.... inac som bola 123456....

RNG

Chyba je, ze je na trhu privela tzv. dietnych produktov s minimalnymi obsahmi ucinnych latok.
Neseriozni vyrobcovia, aby sa prebojovali na Slovensky trh s nizkymi cenami predavaju casto velmi male, neucinne davky, cim poskodzuju reputaciu doplnkoveho priemyslu.
Treba si skontrolovat, s akymi davkami sa robil vyskum na jednotlive davky, a take davky brat, nie zlomok s nich

Ked clovek berie termogeneratory, musi citit, ze sa telo zahrieva- inac aka termogeneracia!?!
Vzdy si pozrite na obsahy aktivnych latok a ich koncentraciu
L karnitin a tonalin CLA nie su termogeneratory, len regulujuce latky na ukladanie tuky.Cisty lecitin(niekolko gramov denne) zase len rozpusta tuky, tie potom treba hned na to odcvicit.Inac je na nic
Termogeneratory su gotu kola, citrus auracium, extrakty so zelenych cajov a podobne
Pozrite na nete napriklad pod slovami
doplnky, lean supreme