Prenasleduje ma bývalý

Príspevok v téme: Prenasleduje ma bývalý
akoztohovon

Z mojim bývalým som sa rozišla asi pred mesiacom a odvtedy ma stále sleduje. Chodí vždy tam kde je, ak idem niekde s kamarátkami vždy je tam "náhoou" aj on. Najprv sa ma snažil vytočiť keď začal chodiť s jednou babou ktorú vie že nemám rada a nachvál chodil všade predo mnou s nou, a po tyzni mi napisal ze sa ospavelnuje ale ze on sa ma stale nevie vzdat a myslel si ze tymto aspon uputa pozornost. Odvtedy už neurobi lnič takéto ale STÁLE MA sleduje... eneodpsiujem mu, nedvíham mu telefóny nič a on to stále robi. Co mam robit?

AdamKrt

Mna zase po rozchode prenasleduje ex priatelka... Cokolvek poviem, ze nechcem, ci nedviham, je jej to jedno. Telefonaty, SMS, necakane navstevy... Viem, ze ma miluje a poriadne, ale po tom, co mi urobila s nou uz nemozem mat buducnost. Nechce a nechce chapat. Robi kamuflaze na kazdu stranu a snazi sa urobit vsetko, aby to zvratila. Skoda, ze sa tak nesnazila predtym... Obavam sa, aby to nepokracovalo este dalej, nevykonala nejaku hlupost.

Clovek nemoze poriadne si zacat ani novy vztah, ked bude taka stihacka za zadkom.

Ale ako povedal Ludovit Stur:

Cesta spat je nemozna, napred sa ist musi :)

emilly82

Súdny zákaz priblíženia by nebol zlý nápad, keby sme neboli na Slovensku.

Možno by pomohlo poslať za ním brata, otca, prípadne pár bezkrkých kamarátov nech mu to trošku vysvetlia.

Keby dal ten chalan po rozchode pokoj, možno by sa po čase k sebe vrátili, ale po takomto správaní je cesta späť zarúbaná.

25

este taka poznamka.existuje take porekadlo; klin sa klinom vybija.ak uz nemas moznost niekam odcestovat na dlhsi cas a ked sa snim stretnes,spravaj sa tak ako ta nikdy nepoznal.odpluj si pri nom,potiahni do nosa,prdni si,zanadavaj.parkrat to urobis a zarucene strati zaujem.ignoracia len stupnuje jeho zaujem.chlap je lovec a dobivatel.ak to nejde slabou silou tak to skusi silnejsie az kym neziska svoje alebo nezahynie od vysilenia on alebo ty.takze baby skusajte.chcel by som vediet ci to niektorej z vas pomoze.

25

vsetky rady co ste tu napisali maju nieco do seba,ale ja poznam jednu naozaj ucinnu.nemusi sa ale hodit vsetkym.
pokial ta prenasleduje a dolieza a tak to su normalne vlastnosti zalubeneho chlapa. naj-naj je odist daleko.ku znamej,na intrak,ku starkej,proste kdekolvek podla moznosti.chalan ked ta neuvidi a nic o tebe nebude vediet sa casom bude musiet zmierit s realitou a zacne ju riesit sam.najde si babu alebo odide za pracou.to je jedno.ale budes si ista ze ten tien za tebou nieje jeho.ja som to tiez tak urobil.proste ked ma baba nechala bolo to strasne.nechcel som doliezat ani obtazovat aj ked ma to tahalo kazdu chvilu.tak som odisiel daleko od domova.teraz je to asi tak ze si este spomeniem ale nic o nej nechcem vediet.znamim som povedal nech mi ju nespominaju.nieze by som ju znenavidel ale takto to je lepsie.nemam este priatelku lebo som chcel najprv vychladnut ale uz zacinam mat pocit ze mi niekto chyba.na moznost vratit sa k byvalej som ani nepomyslel.mozno sa snou stretnem niekde na kave a pokecam snou ale nevyhladavam to.musim povedat ze podla toho co tu niektore pisete tak moja ex mala stastie na svojho ex.

lost

emilly82

ou, tak to je mi luto...

....

no su taky ludia co nie su uplne OK.. este horsie je ked potom zasahuju do zivota inych... to nech sa radsej doma odstrelia alebo co :)

emilly82

lost: my sme sa pôvodne rozišli v dobrom, ale on akosi nechápal, že sme sa rozišli. Stále ma vyhľadával, zo začiatku mi to nevadilo, stretávala som sa s ním ako kamoška. Potom ma začal čakávať pred praxou a to už mi kolegyne začali hlásiť čaká ťa tam a tam a ja som odchádzala iným východom. Raz sa mi nepodarilo mu vyhnúť, šli sme kofču s tým, že potom idem ku kamoške zaniesť tovar. Chcel ma čakať na lavičke pred činžákom a nedal si to vyhovoriť. Bola som u nej cca 2 hodiny a on tam sedel ozaj ako puk. Nechcela som sa s ním stretnúť a tak som odišla zozadu. Kamoška mu potom povedala, že som už dávno odišla, ale zbadal ma. Chvíľu sa nič nedialo, dobehol ma bicyklom až u ďalšej zákazníčky. Šli sme na autobusku na lavičku a tam sme sa hádali, potom spravil prudký pohyb a myslela som si, že ma chce udrieť, ale on vytiahol malú domácky vyrobenú pištoľku a chcel spáchať samovraždu. 2 hodiny sme sa potom prechádzali a už neviem ani čo všetko som mu natárala, že prečo som ho neľúbila, kým som mu to nevytĺkla z hlavy. Po čase si našiel priateľku a ja som sa tešila, že bude kľud, tak som si našla aj ja priateľa. Raz som si ho nevšimla v meste, tak ma dobehol a začal mi vyčítať, že čo som si to našla za debilka a že so mnou pohŕda a ešte nejaké drísty. S novým priateľom sme sa zvykli stretávať v starom parku na lavičke, raz nás tam bývalý vymákol, nič nepovedal a išiel preč. Po chvíli sa vrátil na bicykli a zastal asi 20 metrov od nás a čumel. Zdvihli sme sa na odchod a on všade za nami. Začal s tým bicyklom robiť na mňa nálety, tak sme sa schovali k známej do obuvi. Pípla mi sms " cau k.rva tebe pristane cervena ale taka co steka po tvary ", priateľ vybehol von, ale už ho nechytil. Najprv som mala strach len o seba, ale po tomto incidente som sa bála aj o priateľa. Po meste som chodila zo strachom, kde ho zase stretnem a mávala som nočné mory. Zlepšilo sa to až keď som odišla na pár mesiacov do Blavy. Teraz keď ho vidím, sa tvárim že je vzduch, ale pocit na zvracanie ostáva. Môj priateľ ani po 5 rokoch netuší ako vypadá môj bývalý, aby si s ním nešiel vybavovať účty. Môj bývalý bol síce sušienka, ale mal tú poodenú zbraň. Dnes by som to riešila ináč a šla by som ho udať za nelegálnu držbu zbrane :D

emilly82

lost: my sme sa pôvodne rozišli v dobrom, ale on akosi nechápal, že sme sa rozišli. Stále ma vyhľadával, zo začiatku mi to nevadilo, stretávala som sa s ním ako kamoška. Potom ma začal čakávať pred praxou a to už mi kolegyne začali hlásiť čaká ťa tam a tam a ja som odchádzala iným východom. Raz sa mi nepodarilo mu vyhnúť, šli sme kofču s tým, že potom idem ku kamoške zaniesť tovar. Chcel ma čakať na lavičke pred činžákom a nedal si to vyhovoriť. Bola som u nej cca 2 hodiny a on tam sedel ozaj ako puk. Nechcela som sa s ním stretnúť a tak som odišla zozadu. Kamoška mu potom povedala, že som už dávno odišla, ale zbadal ma. Chvíľu sa nič nedialo, dobehol ma bicyklom až u ďalšej zákazníčky. Šli sme na autobusku na lavičku a tam sme sa hádali, potom spravil prudký pohyb a myslela som si, že ma chce udrieť, ale on vytiahol malú domácky vyrobenú pištoľku a chcel spáchať samovraždu. 2 hodiny sme sa potom prechádzali a už neviem ani čo všetko som mu natárala, že prečo som ho neľúbila, kým som mu to nevytĺkla z hlavy. Po čase si našiel priateľku a ja som sa tešila, že bude kľud, tak som si našla aj ja priateľa. Raz som si ho nevšimla v meste, tak ma dobehol a začal mi vyčítať, že čo som si to našla za debilka a že so mnou pohŕda a ešte nejaké drísty. S novým priateľom sme sa zvykli stretávať v starom parku na lavičke, raz nás tam bývalý vymákol, nič nepovedal a išiel preč. Po chvíli sa vrátil na bicykli a zastal asi 20 metrov od nás a čumel. Zdvihli sme sa na odchod a on všade za nami. Začal s tým bicyklom robiť na mňa nálety, tak sme sa schovali k známej do obuvi. Pípla mi sms " cau k.rva tebe pristane cervena ale taka co steka po tvary ", priateľ vybehol von, ale už ho nechytil. Najprv som mala strach len o seba, ale po tomto incidente som sa bála aj o priateľa. Po meste som chodila zo strachom, kde ho zase stretnem a mávala som nočné mory. Zlepšilo sa to až keď som odišla na pár mesiacov do Blavy. Teraz keď ho vidím, sa tvárim že je vzduch, ale pocit na zvracanie ostáva. Môj priateľ ani po 5 rokoch netuší ako vypadá môj bývalý, aby si s ním nešiel vybavovať účty. Môj bývalý bol síce sušienka, ale mal tú poodenú zbraň. Dnes by som to riešila ináč a šla by som ho udať za nelegálnu držbu zbrane :D

morbid369

ale ten plán má chybičku...nájsť si nového, ale nie hocijakého prvého, ktorý príde! To by ubližovala sebe a ešte aj 2 chalanom

0vecka

ja by som ho moc neprovokoval teraz je zufaly mohol by spravit nejaku blbost ....

mozno by si mu mohla vysvetlit ze takto si ho prestavas vazit a ze ta to urcite nijako nepresvedci...

lost

Tak preco nie rovno sudne rozhodnutie ze "nepriblizovat sa na 50 metrov" ?

Ved ak ju tak obtazuje tak ju obmedzuje v zivot a podobne...

Ciste hypoteticky, ak si najde teraz noveho chalana, maju sa bat o zivot? V takom pripade by sa ten novy chalan mal patricne postarat o toho stareho, nech si drzi odstup.. Preco by za psychicku labilitu jedneho jedinca mal niekto platit obmedzovanim sa... Je to divne
(avsak, ak jej vyhovuje ignoracia, tak kludne, len som sa snazil objasnit aj druhu stranu, ale argumenty sa zdaju byt dostatocne, co aj beriem :) )