blond vlasy na cierne

waterka

mne kadernicka najskor dala specialnu cervenu farbu, ako podklad pod tu ciernu, aby to chytilo naozaj na cierno, lebo inak by to mohlo chytit na nejaku divnu farbu... a na tu cervenu dala ciernu...
z ciernej na blond je to vacsi problem, vlasy sa pri tom strasne nicia, a musis ist postupne, na hnedu, bledsie hnedu a az blond... neodporucaju to...

Anonym000

Daj si hnedú zmývateľnú farbu (myslím, že je na 30 umytí). Pravdepodobne ti to chytí na čierno. Bude to vyzerať omnoho prirodzenejšie ako tie čierne umelé farby. A skôr sa zbavíš zmývateľnej farby ako trvalej (ak sa ti výsledok nebude páčiť).

rew

teta-kecalka> ahoj :) jasne ze si to potom mozes dat vytiahnut nejakou chemiou (melirom sa to zvykne robit, kadernicka mi spominala este cosi setrnejsie ale hovorila o sume 6000sk :)), ale myslim ze ti to strasne znici vlasy :( , a pochybujem ze dosiahnes na prvykrat zas blond farbu. A ked sa rozhodnes pre ciernu, asi by si musela casto dofarbovat korienky, uz moje tmavohnede vyzerali dost blbo ked odrastali, blondave musia vyzerat divne :(

Karina

cierna na blond vyzera priserne neprirodzene... vo vseobecnosti pristanu cierne vlasy (farbene, nie prirodzene) podla mna len malokomu, ja by som si urcite nedavala ciernu ale skor nejaku bledo hnedu

rew

tetuska- neviem ako ti chyti cierna hena na blond vlasy, skus dat otazku v teme www.zdravie.sk
svetle odrastajuce korienky pri ciernom zvysku vyzeraju hrozne.. :( z vlastnej skusenosti :) a ciernej sa tak lahko nezbavis, ak si nebudes chciet donicit vlasy, budes musiet pockat kym to odrastie.. ja uz cakam dobrych par mesiacov :) preto si dobre rozmysli ci to chces urobit ;) hlavne ak mas dlhe vlasy