Pri pohlavnom styku cítim maternicu

Príspevok v téme: Pri pohlavnom styku cítim maternicu
Lucka2010

Dobrý deň,

Potrebovala by som poradiť, mám 17 rokov a s priateľom máme pravidelný sex. Poslednú dobu ale cítim, keď do mňa partner vnikne, že sa dotýka maternice. Teda toho kraju neviem ako to presne nazvať :) .. Cíti to aj partner a nie je mu to veľmi príjemné. Ku gynekológoci som objednaná, ale volno má až o týždeň a ja by som chcela priebežne vediet o čo by sa mohlo zhruba jednať.

Ďakujem za každú odpoveď

Lucie

Lucka2010

ja som to citila aj predtym ale nie tak intenzivne. nedavno som mala po styku krce najmenej 20 minut. potom ked sme sli este raz tak som nemohla vydrzat tu bolest :-/

tibike811

je to celkom fajn :-)
inak da sa citit aj prstami - ze na to priatel neprisiel sam, skor realne hrozi, ze ako prvy sa ti s maternicou sa zacne hrat - gyndos... kto skor pride, ten drvi/drti

dobra vila

Hej, aj podla mna to je jedine krcok maternice, ale zaujimave je to, ze preco si to potom necitila od zaciatku zitia pohlavnym zivotom (pretoze tak to zvykne byt). Alebo robite nejake nove polohy? Pretoze v niektorych polohach to citit a v niektorych nie. Ale to zaujimave, ze to citi aj tvoj chlapec, o tom som nevedela, ze sa da, tak nech to do teba drti citlivejsie :D