Depilácia mužov

Huu

Ahojte Ja by som mal ties zaujem o depilaciu hrude ale ak som cital bodobne fora sa tam spominalo aj o nejakych geloch ktore sa iba nanesu a len zotru?

lienocka2808

ahojky, moj partner si dal spravit depilaciu chrbta (sice nie hrude) laserom stalo ho to cca 40 tisic (este korun) a nevidim ziadnu zmenu. Akurat mal po zakroku dopaleny chrbat a chrasty, ale chlpy rastu dalej, ani som si nevsimla, ze by ich bolo menej :(

sima simova

ja som dnes depilovala svojho priatela s voskom a na celom bruchu a chuda moje to prezil a myslela som si ze to nezvladne ale za odmenu dostal 100libier

GA

sfotím sa ti ked som oholený na hrudi a pochopíš prečo nechcem byť zarastený :) ... ak mám pekné odmakané telo tak prečo ho prekrývať chĺpkami ?

perlorodka

Ale chlapi, veď neblbnite. Ochlpenie na mužskej hrudi je prirodzené a neviem o čo vám presne ide, ale ak sa chcete páčiť nám ženám, tak určite sa väčšina nás zhodne v tom, že pekne ochlpená hruď je sexi :o)

delphia

na laserovu epilaciu su vhodne chlpy, ktore obsahuju farbivo melanin- teda tmave (hnede az cierne). blond a sedive laser nenici.
laserova epilacia je efektivna, ale treba ju absolvovat 4 az 8x v urcitych casovych odstupoch. cenovo je to narocne :(

mravenisko

delphia, pises, ze si pracovala v laserovom centre, ked si muzi dali epilovat hrud aj chrbat, to si davali laserom? je to ucinne vobec?

GA

no jasne že bolesť ale lepšie ako si holiť hruď a brucho každý druhý deň :) a neviete čo to približne stojí ? si to dať takto vytrhať voskom ? :D

GA

no jasne že bolesť ale lepšie ako si holiť hruď a brucho každý druhý deň :) a neviete čo to približne stojí ? si to dať takto vytrhať voskom ? :D