Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ideme od zajtra na to? Baby, pridajte sa! Spolu to ide ľahšie

NICI

caute zienky..tak ja sa sem kvam teda tiez pridam..aj ked ja uz dietujem resp.chudnem od februara:D zatial som dala dole 6kg ale sa mi to troska zastavilo :DD

kattte

ja viem,ale v prvom rade si musim dat do hlavy signal-cica nezer.minuly rok som pekne schudla 9 kg a tento este dva.ale za posledne mesiace som sa rozzralasladkostami :( tak hups to vidno.tak musim ich dat dole aby som si neprilepila dalsie.joj aby to bolo raz dva pocitam ze za tyzden O,5 dam dole :)

kattte

mozem sa pridat? musim sa uz nejak dokopat a nie od zajtra,ale dnes som zacala,moja vaha 63 a chcem ist na 60-61 tie 2kg,chcem vylucit cukor a prilohy k hlavnemu jedlu,snazim sa jest v 3 hod.intervaloch male porcie a funguje to-mam to odskusane.

Samuela

Rew, ja presne to isté...dve kocky čokolády?:D U mňa nemožné:) Ale po týždni bez sladkosti mám 2 kg dole. Veľmi ma to začalo baviť:)

rew

pusinkaaaa> obdivujem ta, fakt :) ze si schopna zjest 2 kocky cokolady.. je ked si nejaku otvorim, zlikvidujem ju celu aj keby som sa neviem ako snazila to nespravit :D take tie reklamne tahy ako obal ktory sa da znovu zatvorit su pre mna strasny nezmysel :D preto si kupujem take male 30-gramove tycinky :D
jo a este nieco.. netrap sa tym kolko mavas cez den... je normalne ze ked od rana vypijes pol litra vody, automaticky vazis o pol kila viac.. je lepsie vazit sa len rano, aj to nie kazdy den, aby si nebola sklamana ked vaha bude kolisat par deka hore-dole, to je normalne. Ako moj ocko raz vyhlasil ked sa mu kolegyna chvalila ze schudla kilo: ja ked sa poriadne vy***iem, vazim o dve kila menej :D

pusinkaaaa

tinka a ty mas teraz aku vahu???inak baby strasnee je ked sa mate velmi vela ucit a dostanene chut na SLADKEEE...este ze som odolala :) ale dnes mam maly prehresok .....dve kococky cokolady;-) a odlomila som si z briosky .. ale iba kusok :) Proste dam si aj sladke ale malo....

pusinkaaaa

dakujem ....... no rano sice vazim m63,5 max. 63,7 viac nie ale co z toho ked si nieco dam a hned tam je skoro 65..::/ chcem aj pocas dna mavat meneeej ......

hassy

ja som v podstate jedna aj pred tym takto, len som jedla strasne mastne jedla...pizza, mcdonald, a pod.... vzdy som ale jedla obed vecera, sem tam na ranajky jogurt....ja som si to len upravila, chcem jest zdravsie jedla, zeleninu, ovocie, a tak...:)

hassy

ale ja nedrzim dietu...ani nejem tak ze sa "pomylim"..proste jem vtedy kedy som hladna a neprepchavam sa zbytocne...