Žiarlivosť - choroba

Príspevok v téme: Žiarlivosť - choroba
I am nobody

Je normálne aby mi bolo fyzicky zle len pri predstave, že sa môj partner rozpráva s nejakou "kočkou", ?
V mojich predstavách sa ju pokúša ohúriť alebo zbaliť, ale možno je iba prehnane priateľský...ako ho poznám vždy bol taký...
Ale ja s mojou chorou mysľou mám rôzne predstavy o tom... a býva mi fyzicky zle...keď si predstavím, čo všetko chodí chlapom po rozume, keď vidia peknú babu..
Viem, môžem byť rada, že chce byť somnou, že ma ľúbi atd.., ale mňa sere už len pomyslenie, že sa mu páči iná...
Môže za to moje nízke sebavedomie...ja niesom typ "vždy perfektne a dokonale vyzerajúcej ženskej, vychudnutej a blondíny"...
A nestačí mi ani odpoveď typu "keby som nechcel s tebou byť tak niesom.." Proste mi to len vadí, ale pre neho to nič neznamená...
Nepíšte mi radšej rady že mám navštíviť psychiatra, lebo o tom viem už aj sama..://

I am nobody

ja naozaj potrebujem pomoc asi .((((
stačí nejaká myšlienka z minulosti, kedy si myslím, že ma oklamal, a už to so mnou ide...je mi fyzicky zle a rozmýšľam, s kým, kedy, kde bol...bože ja nechcem žiť s takouto hlavou...
prečo mi to všetko nemôže byť jedno????
nechcem ľúbiť, lebo iba sa trápim...

elie

chcem sa opitat mam chlapca nechodim snim dlho az tak ho dobre nepoznam no ja som ho odhadla ze on je taky kurevnik alebo ako to povedat ja som z mesta on z dediny proste nevidime sa az tak casto to mi az tak nevadi ale proste mi strasne vadi ked sa mi za celi den ani neozve ja pomali ani neviem co on roby skim je a potom sa cuduje ze mu neverim:(ja sa narokom spravam k nemu tak ze ho ignorujem ako sa on zachova no zatial nic:( ma to vobec zmysel?a uz sme sa o tom aj rozpravali on mi povedal ze by ma nepodviedol no ja tomu velmi neverim:(

jajka001_

vezmi si to racionalne...ty ked sa s niekym bavis, hned s nim chces spat, alebo mat vztah? nie. ak tie baby vyslovene bali, je to typ baliča, takeho by som nechcela lebo ten ta podvedie s prvou ktora mu da. ak lichoti len niektorym, bacha na to, vybera si a ma zaujem. ak v tvojej pritomnosti chvali ine, je to blb. ak sa ale chova normalne a ty ziarlis, musis zmenit samu seba. inak ti kazdy vztah skrachuje. tam by ti mozno aj nejaky psycholog pomohol.

B.

Žiarlivosť možno podľa mňa aj liečiť. Recept na to, čo píšete vy, je taký, že mu robte vy to, čo on vám, ale vedome. Nieže on je chudáčisko taký a vy zase taká. Potom uvidíte, či bude žiarliť na vás aj on a budete oveľa múdrejšia než teraz...

I am nobody

podľa mna sa žiarlivosť nedá vyliečiť, ale prečítam si ten článok teda..
"Podobne" ak chceš, napíš mi na mail katuskav21@atlas.sk

Podobne

Ja som taka ista. .dokonca ked pozdrawi kamaratku,je mi z toho zle. .abo ked ide pekna zena po ulici,hned sa urazim. .ublizujem tym sebe aj jemu,a blondyna som. .asi sebawedomie nam chyba ak ces daj mail. .

Well

Patologický žiarlivec, ktorý žiarli aj bez akýchkoľvek ozajstných vonkajších podnetov, patrí vždy do rúk psychiatra. Sú známe aj extrémne prípady, keď objekt svojej žiarlivosti fyzicky napáda a niekedy aj vraždí. www.mojcasopis.sk