Kyselina listova

patrisienka

Crocinka to ano, myslim, ze my zeny to mame v sebe tak nejako akoby zakorenene, tu tuzbu po dietatku. Ale sak to je aj dobre, len potom horsie znasame ked to nejde, no nemali by sme sa vzdat!

alexina

martinka fajn je to, ze vitaminy sa daju doplnit aj stravou, len problemom je to, ze mnohokrat sme priebercive, jak som aj ja bola :D

Martinka229

hej, len to je vec, ktoru si vela mamiciek stale akoby neuvedomuje, ze zdravie uz aj do buducna, ked budu deti na svete a ked budu starsie ovplyvnuje to jak my sa o ich zdravicko starame, ked su este v brusku, ze to vsetko spolu jedno s druhym suvisi ;)

crocinka

prirodzene, ze je to to najmenej, co mozeme urobit, na zdravie deti musime mysliet uz ked nam zacnu rast pod srdieckom, aby ked pridu na svet, aby mali kopu sily, aby mali imunitu v poriadku aby boli zdrave :) vsetko to ide spolu ruka v ruke :)

Martinka229

patrisienka ano je to koniec trapenia, stresovania sa, aspon tak by som to povedala a je to zaciatok radosti a tiez aj dlhych noci bez spanku :P Ale myslim, ze to je najmenej co mozme pre nase deti urobit, ze obetujeme ten spanok im :)

crocinka

ano to je zaciatok, to je vec, ktoru podla mna v zivote chce kazdy zazit :) kazda jedna zena, podla mna pocit byt matkou je nadovsetko :)

klaudinkas

- Bez toho to nejde. Snaženie má byť príjemné, na príchod dieťatka sa treba tešiť, nie sa stresovať. Mne to tiež istý čas nedochádzalo, ale sama som prišla nato, že treba byť pozitívne naladená a tiež k tomu pridať vitamíny ako napríklad Femibion a ono to pôjde. Aspoň u nás to malo šťastný koniec. Vlastne ešte to nie je koniec, lebo ešte by sme detičky chceli. :P -

patrisienka

Ja rozumiem, som si toho vedoma, ze je to tazke, ze to proste nejde hned, ale treba na tom pracovat, snazit sa naladit na to, aby si to clovek uzival a jedno s druhym, lebo bez toho to nejde si myslim :/

crocinka

len ked je hlava nastavena na to, ze chcem dietatko, tak tazko sa nejako dava do pohody, ze venovat sa inym veciam, no musime sa snazit prekonat a zacat si uzivat aj to snazenie, aby to telo bolo v pohode, aj po fyzickej aj psychickej stranke :)