Zvlastne stavy..

Príspevok v téme: Zvlastne stavy..
Marian112091

Takze, moj pribeh sa zacal v decembri 2009, ked som si po udere do hlavy mal problem zapamatavat veci a trpel som depresiami. Neskor to preslo a bol som na tom celkom v pohode. Teraz posledny piatok sme boli s kamaratmi sadnut na pivo, troska som sa pripil, neskor som mal aj absint. Jeden znamy ma prehovoril na fajcenie marihuany. Aj ked ma upozornoval, bol som tak opity, ze som ho nepocuvol a prehnal som to. Po nej som bol uplne mimo, mal som totalne depresivne stavy, necitil som si nohy. To preslo po vyspati. Lenze od soboty mam hnusne stavy. Cely sa chvejem, mam navaly depresie a uzkosti, strasne sa potim a som unaveny, nemozem normalne jest. Akoby som sa len sustredil na seba a realita len prechadza okolo mna. Moze to byt dopad autosugescie? Mam problem s vnimanim co mi druhi hovoria. Casto zle rozumiem a musim sa spytat o co ide. Toci sa mi hlava. Obcas je lepsie, obcas horsie. Spravil som strasnu hovadinu a nikdy v zivote to nespravim. Aj ti co to robite, vykaslite sa na to. Najvacsia zaujimavost je, ze som to skusal v takomto meradle prvy raz a hned som blbo dopadol. Len sa chcem spytat, ci s takymi stavmi ma niekto skusenosti, ci neviete o co sa moze jednat a ci je moznost, ze sa dam dokopy... Dakujem za odpovede...

Som v prdeli

Neviem preco aleeee mne vcera vecer zacala brutalne boliet hlava jakeby mi sla vybuchnut no hrozne daco !!! aaa ptoom hned prestalo aaa uz mi nic nieje vnimam skoro tak kao osm vnimal niesom unaveny len too s necitlivostou jee skroo take iste ako bolo :)neviem treba daco robit namahat sa !!! behqat aby ste sa rozpumpovali alebo nieco take !!! :) jaa mna zacala boliet hlava preto lebo som nabil hlavu krvou zatal som sa aa... :D aa uz som skoro v poho :)

achh jajjj

cavteee.... ja mam tez toto o com sa bavite.. už niečo više roku..doteraz neviem cito mam z marihuany.. lebo tiez som skusal.. ale dostal som to až ale mesiac po tom jak som hulil.. malsom aj antydepresiva ale nepomahalo nič.. a tiež sa bojim že sa nedam do poriadku.. alebo tiež mam problem s viadrovanim atd.. je toho vela...

Som v prdeli

Neviem no aleee to s tim necitenim noh alebo ruk :)je liek na prekrvenie mozgu abyi viac rozmyslal atd chodi v telke nekedy v reklame :) to by mohlo pomoct aa ked tak skus zabehat von futball a tak alebo hru kdee musis nie rozmyslat alee prosteee vsimavi byt aa energicky :) ked to nepomoze sme s haaaaji
!!!!!!!!!!!!!!!

Som v prdeli

Pocuj ja mam tiez to iste pred 3ma dnami som uzil travu prvi krat aaa odvtedy si necitim ruky vnimam len tak trocha citim sa byt uplne odveci vzdy "MIMO" neviem myslim ze to prejde :) skus si zahrat neaku hru ako myslim aktivnu zee napr stolny futbal zabav saa :) aaa mozno to prejde :) skusim to aj ja :)

Marian112091

Dakujem za povzbudenie :) Nie, uz som si povedal, ze stacilo. Ved uz som mal moznost odvtedy dat si pivo a podobne, ale proste som sa zatal. Skoncil som s tym. Uz je mi troska lepsie, ale vazne o moc nie. Dufam, ze to co najskor prejde...

Iveta Michael

Marian no fakt je že si to nemusel skúšať ale stalo sa.No neznamená to že hneď po prvom pokuse musíš byť závislý! A pochopiteľne že si mal stavy aké uvádzaš veď trávička s alkoholom to je kombinácia veľmi zlá...Ale musíš sa z tohoto riadne vyspať,aj viackrát a najesť.A uvedomiť si že si to síce prestrelil ale skrátka to ,,vyšumí,,tie symtómy prejdú a netreba si viac pripúšťať než musíš lebo Ti to zbytočne rozhádže psychiku.Neboj sa ale predovšetkým sa už neopi tak aby Ťa zase niekto pokúšal! Mne by sa to nestalo,lebo mám vôľu ale nie všetci sme rovnakí,rozumieš. Držím palce!

Marian112091

No ja nechcem ale ficat na liekoch... Ja sa snazim nejako sa odreagovavat a celkom (aj ked nie nejako extra) sa to dari, ale zatial to nie je ani tyzden, takze snad sa to este v iac zlepsi...