Schudli ste v posilnovni?

Habbs

Ja som to robil tak,ze na ranajky som zjedol 250gramov tvarohu,co mi dodalo ohromnu silu v treningu a kopec bielkovin.Po hodine som siel cvicit.Vaha isla dole a sila ostavala.Bez energie zo sacharidov.Samozrejme pocas celeho dna som obmedzil sacharidy,no nevylucil celkom.Schudol som 5 kg za mesiac.

doubledog

len tak v rychlosti som ti nieco nasiel
www.laco.lead1.eu

obmedzovat sa nemusis, staci, ked si oblubis spravne zlozenu stravu :)

nie, nie som trener, ale rozmyslam o tom, ze si spravim nejake skusky.

ved mi napis mail, ked sa chces nieco viac spytat.

bubinko83

doubledog,dik.A kde by som taku tabulku našla.Ja sa zase nechcem nejako extremne obmedzovat,ale určite mi to neubliži ak si tak eniečo prečitam.Ty si nejaky trener alebo?:)

doubledog

zemiaky obsahuju hlavne sacharidy :)

bez znalosti obsahu potravin a vlasnosti jednotlivych zivin sa daleko nepohnes, odporucam nastudovat si tabulky vyzivovych hodnot a teoriu okolo sacharidov, zas take zlozite to nie je.

bubinko83

doubledog,aj zemiaky obsahuju sacharidy??? To som nevedela.Takže čo možem na večer už som z toho pako.Viac menej tie bielkoviny asi,že?
A čo su rychle a pomale sacharidy? dik

doubledog

cukrami sa tu myslia vsetky sacharidy, od rychlych po pomale.
aj ryza ci zemiaky obsahuju sacharidy.
to, co myslis ty, su skor rychle cukry, tych netreba jest privela, aj ked su take dobre :)

bubinko83

ale ake cukry? ovocie alebo?ja sa snažim nejest sladke vobec.A ked si dam tak len kusok čokoladky alebo trošku medu na lyžičku.