Co vymysliet na vyrocie?

Niatra

Ja ti vrelo odporucam let vetronom,alebo motorovym lietadlom....akurat predvcerom sme s priatelom absolvovali let motorovym lietadlom(dostal to odo mna na 21-tku)taky zazitok vrelo odporucam a taktiez zazit beztiazovy stav,kabelka mi lietala ako vo vesmire a ja s nou :-D

levanderka

gratulujem :)a tak sesterka dostala na 1. vyrocie svadby dovolenku tam, kde mali medove tyzdne. ten isty hotel, ta ista izba.krasa :) ale no najhorsie je, nieco ocakavat a potom zistit, ze od chlapa nemozeme az tak vela ocakavat:D ale ved aj to , ze si spomenul a vybral tie umele kvietky sa ceni:)

levanderka

moja kamoska dostala od priatela na 4 vyrocie snubny prstienok a svadbu maju naplanovaju presne na ich 5 vyrocie. krasne :)

purblanka

ahojte,tak včera sme mali výročie-a viete aký to bol deň??Ja som bola prvý deň v práci,tak som prišla unavená........a on mi vybral z vázy staré umelé kvety a zablahoželal mi:(,som velmi sklamaná,ale čo už.To sú muži.

Nicoolka73

aj ja budem mať výročie s priateľom .. 3 roky o mesiac a plánujem že prežijeme pekný den :) musíš rozmýšlať že čo má najradšej.. môj priateľ má rad squash... tak som to tak zariadila že by sme išli si zahrať squash keďže ja to s ním nehrávam ale jeho kamarát hej.... potom by sme išli do aquaparku alebo na senečné jazerá...a potom na nejakú dobrú večeru.. a rozmýšlam že tie kone tiež by boli pekné :) minulý rok.(druhé vyročie). to priateľ financoval a doprial nám pobyt v aquaparku poprad.. na 4 dni.. :) to bolo pekné .. a to sme z Trnavy.. aaa predtým (prvé výročie) sme boli na pizze

AdamKrt

Zajazdit si na konoch na nejakom ranci, prezit vikend v zrube, kde sa budu partneri venovat jeden druhemu, ukuchtit jeden druhemu co hrdlo raci a jeden druhemu urobit masaz.