Tipy na volny cas

Príspevok v téme: Tipy na volny cas
stastna_som

Fatk neviem co mam robit,vonku je prekrasne.Sporty ma nebavia,knihy citam non stop lebo nic ine ma ani nebavi...Skusala som sa ist aj sama prejst,ale citila som sa este horsie ked som postretavala rozne partie kamaratov a zalubene pariky....Neviem co s volnym casom,ucit sa totizto nemam co,znamky uzavrete...Vsetky kamosky si radsej vyjdu zo svojimi frajermi..Poradte nieco som uz zufala...Jedina nezada kamaratka je na internate daleko odo mna.Je mi z toho na hovno...Este sa bojim,ze cez prazdniny nebudem mat uz duplom chodit s kym von ked aj kamoska co je na intraku si niekoho najde....poradte nieco prosim:(

joni_

co tak fotografia, prechadzka prirodou a fotenie, vtedy zabudnem na vsetko a vyborne sa odreagujem, lebo pomalicky idem prirodou, pocuvam spev vtakov a sumenie stromov, a pozeram vsetky detaily okolo seba, rastlinky, zvieratka... a ked vidim daco zaujimave tak fotim, vyborny relax

silanka

Adam tym chces povedat, ze moj je nevsimak ?:D len je 200 km momentalne odo mna :D ale ano je pravda, krasny vztah berie vsetok cas :) nezaskodilo by si nejakeho najst, ale samozrejme nie na silu stastna_som.

wonderbra

čo je to za hovadinu, že ťa nič nebaví..sorry, ale to nie je normálne..akože ťa nebaví žiaden šport? ísť si tak zabehať po zelenej trávičke, bicyklovať sa, na korčule..takú blbú náladu máš z toho, že ti chýbajú tie endorfíny..ani nevieš, ako šport užasne zlepšuje náladu, to hovorím z vlastnej skúsenosti..alebo..ja keď sa nudím, tak idem fotiť:)
a tie kamarátky..veď nie sú s tými frajermi nonstop, nie? prípadne si nájdi brigádu a určite sa nebudeš nudiť..