BEH- ruzinov!

siuu

no tak fain, len neviem naisto sa este asi nedohodneme, lebo stale niekde lietam a moze sa stat, ze mi do toho daco vbehne, i ked sa budem snazit, aby nevbehlo :D
Ale cca o 2hod by sme mohli a kde hm porozmyslame este. Ak budes mat navrh tak napis. A ako ta spoznam potom.

Utekam do postele, lebo rano idem do roboty, tak dobru noc zelam

paja13

siuu jasne super :) na caj asi nie,kedze je takto teplo :D :D :D ale inac si dakam sadnut bude fajn :P sak ja tiez velakrat rozmyslam len nad tym,kedy bude koniec :D alepotom mam skvely pocit :D

paja13

siuu to je od Maria :) ale vsetci ma volaju mery :) Ja mam 19,snad to nevadi?:) strasne ptorebujem schudnut :) a mna to behanie aj bavi :) len...niekedy sa mi nechce a nema ma kto k tomu donutit :D tak je to potom tazke :) vo stvrtok mam cas :)) kam pojdeme?

paja13

siuu to je od Maria :) ale vsetci ma volaju mery :) Ja mam 19,snad to nevadi?:) strasne ptorebujem schudnut :) a mna to behanie aj bavi :) len...niekedy sa mi nechce a nema ma kto k tomu donutit :D tak je to potom tazke :) vo stvrtok mam cas :)) kam pojdeme?

siuu

no mna to bavi, len ked idem s niekym, ak sama, tak len cakam kedy bude koniec :) jasne ze vek nieje problem, hm mohli by sme ist niekam na caj a pokecat :D

paja13

siuu to je od Maria :) ale vsetci ma volaju mery :) Ja mam 19,snad to nevadi?:) strasne ptorebujem schudnut :) a mna to behanie aj bavi :) len...niekedy sa mi nechce a nema ma kto k tomu donutit :D tak je to potom tazke :) vo stvrtok mam cas :)) kam pojdeme?

siuu

ahoj Mery, to je od akeho mena, sorry ze sa pytam, len nikoho z takym menom nepoznam :)
Ja som Dadka tesi ma, a mam 22rokov. Keby si mala cas napr. vo stvrtok poobede tak sa mozme stretnut

siuu

no ja som este na strkovci nebola, vacsinou chodime tuto po okoli. Pocuj nestretneme sa predtym vies aby sme sa trosku spoznali. Ako sa volas vlastne ?