Ako dlho to trvá Vám? (nechtárky)

Príspevok v téme: Ako dlho to trvá Vám? (nechtárky)
prezývka :)

ahojte, chcem sa spytat, ako dlho Vam trva robenie nových gelovych nechtov aj so zdobenim a ako dlho Vam trvá dorábka?
lebo ako nech robim, co mozem, (a fakt sa snazim a venujem pozornost kazdemu detailu - som detailistka:) tak mi nove nechty trvaju tak 2,5h a dorabka 2h...
v lampe nechavam vytvrdnut kazdy prst a kazdu vrstvu gelu 2 min, takze to mam dokopy 40 min len tvrdnutie gelu v lampe...
ako ja osobne si myslim, ze je to ok, nakolko sa tomu naozaj zodpovedne a detailne venujem, ale mam pocit, ze zaaznicky su z toho nervozne, ze si odsedia na nechtoch 2 alebo 2,5h a ked je nejake zlozitejsie zdobenie, tak aj 3h... ako to mate vy? chcem, aby boli zakaznicky spokojne... aj kvalitou, aj vzhladom, aj s pracou ale aj s časom....

hm?

NechtyVanda

Dobrý deň, ja chodím na gelové nechty ku Vande do Trnavy.
Ona ci už lepí tipy alebo mi len nanesie gellak tak celá jej procedúra trvá presne 30 minut.
Na každú zákazníčku má polo hodinu ci je to dorábka alebo nechty ako také...nieje to nejak extra málo?

momo91

Ahojte chcem zacat robit nechty a neviem sa rozhodnut...co je lepsie kupit uv lampu a kupovvat uv gely alebo led lampu a led gely

kozmetickaan

Ja nanesiem gel pekne na 4 prsty + palec a vsetko necham vytvrdnut na 2min. do lampy. Nikto sa nesztazuje, gel pekne drzi, este nikdy sa nestalo, ze by odletel a gel mi nesteka po nechte dole. Neviem preco Tebe ano.
Kazdy si to robte ako chcete, ale dnes zalezi aj na tom za aky cas to stihas a nielen kozmeticky ale aj kadernicky, je to Vasa sikovnost ak si urobite do dna 5 baby na nechty ako keby ste si urobili 3.
Mam znamu kozmeticku, ktora robi nechty 3hodiny - dorabku a zakaznicky sa uz na nu stazuju, ze aj ked je to kvalitna praca, trva to velmi dlho.
Ak sa Vam nikto nestazuje robte to ako doteraz.

prezývka :)

urcite zalezi aj na technika, mas pravdu... ono je tazko nieco opisovat a nieco vidiet... kazdopadne, dakujem za komenty :)

jancecka

asi záleží aj na technike aká sa používa nie? mne napríklad nemá čo stiecť, nanesie mi gél štetcom takým štýlom, ako keby lakovala, tenučkú vrstvu, na dva nechty, šup do lampy, zatedy robí ďalšie dva nechty a takto mi spraví tri štyri vrstvy a nemám problém že by mi odletovali, rob si svojím štýlom, tvoje zákazníčky to ocenia keď budú nechty kvalitné a myslím si, že trošku viac času sa im oplatí u teba sedieť :D uvidíš to podľa toho, či ti budú zákazníčky ubúdať :-) Kamoška chodí na nechty a dorábka trvá pol hodinu :DD a tiež jej držia

prezývka :)

ja som chodila na nechty asi 3 roky k jednej vynikajucej nechtarke, ktora mi robila nove 2,5h a dorabku 1,5h, s narocnejsim zdobenim 2h. zial, odstahovala sa... odvtedy som navstevovala kazdy mesiac inu nechtarku, ,lebo mi nechty odletovali, akoby som ich mala na svojich len polozene.. kazdy tyzden aj 2 nechty!!! vyskusala som rozne gely, kombinaciu akrylo-gel, vselico mi davali a vzdy mi nechali max 1min (teda nie az do automatickeho vypnutia lampy) nechty vytvrdnut... kym naniesla gel na jeden necht, ten druhy bol v lampe.. teda mozno ani nie minutu,ale 30sec....
podla mna to bolo tym - nedostatok casu nechtu v lampe.. preto mi odletovali ako papieriky... a dakujem navstevovat nechtarku kazdy tyzden..... neprosim.

ja davam kazdy prst na 2 min, tak, ako je lampa nastavena - nie je to predsa na srandu kralikov, asi tak, ako to ma byt, nie? a samozrejme, ze necakam a nesedim so zalozenymi rukami, jeden v lampe, druhy robim... robim po vacsine jeden prst, lebo akonahle im urobim 2 prsty naraz, ten prvy, hotovy sa vzdy stecie na stranu, nakolko mi zakaznicky nevedia drzat rovno prst, skusala som vselijak im polozit ruku... vzdy im to stecie a potom je zbytocne vela pilnikovania :)

kozmetickaan - napisala si, ze 2,5h riadne dlhaaaaaaaaa dobaaaaaaaaaa ale pritom je to len o 30min celkovo viac, ako robis ty... takze nemyslim, ze je to az taky extrem,a ko si to opisala...

moje zakaznicky chodia vsetky 1x za 4-5 tyzdnou na dorabku, akurat dve kazde 3 tyzdne, nakolko im prirychlo rastu nechty.. takze myslim, ze tie 2 min v lampe je dobre dodrziavat..

kozmetickaan

Kazdy necht davas do lampy zvlast?Ja davam do lampy ukazovak, prostrednik, prstenik malicek a palec druhej ruky. Tak mam za 5 minut vytvrdnute vsetky nechty. Nechapem preco ich davas zvlast.
Mne trva robenie noych nechtov 2 hodinky a dorabka 1 hodinu a ak chce zakaznicka zlozitejsie zdobenie tak 1,5 hodiny.
No zaakznicky by asi neboli nadsene keby som 2,5 hodiny robila nechty. Riadne dlha doba :-(

jancecka

ahoj, ja síce nechty nerobím, ale chodím na ne už pekný rok, moja nechtárka mi nové roky tak do dvoch hodín a dorábka hodinku a pár minút, vôbec nemám každý necht tak dlho v lampe a neodpadávajú mi, krásne držia, bez problémov. Ako zákazníčka chápem ak sú ostatné nervózne, bola by som asi tiež :D